جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام مسعود صفی یاری افزود: عنوان های «لبیک یا حسین از ظهر عاشورا تا صبح ظهور»، «لبیک یا حسین، بیداری اسلامی و آزادگان جهان»، «لبیک یا حسین،شهدا، ایثار و دفاع مقدس»،«لبیک یا حسین و سبک زندگی اسلامی»،«لبیک یا حسین و رسالت خواص»، «لبیک یا حسین، عرفان و حماسه»، «لبیک یا حسین، مقاومت و بصیرت»، «لبیک یا حسین از ادعا تا عمل»، «لبیک یا حسین،مبارزه با استکبار جهانی»، «لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است» و «لبیک یا حسین و مقابله با تفکرات انحرافی و تکفیری»، موضوع و محورهای این فراخوان هستند.
وی یادآور شد: رشته های علمی و ادبی در این همایش شامل داستان، شعر، دلنوشته متن ادبی و مقاله و رشته های هنری نیز نماهنگ، فیلم کوتاه داستانی و مستند، خطاطی، نقاشی و خط، گرافیک، عکس و پوستر را شامل می شود.
حجت لاسلام صفی یاری افزود: بخش فضای مجازی شامل طراحی وب سایت، وبلاگ و شبکه های اجتماعی بوده و بخش ویژه نیز شامل سرود و آوا، تواشیح، مداحی و ایده های نو است.
وی اظهار کرد:شرکت در این فراخوان برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند در یک یا چند رشته آثار خود را در موضوع ها و محورهای اعلام شده تهیه و ارسال کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و هدایای نفیس فرهنگی جوایز نفرات اول تا سوم هر بخش در این همایش سراسری است.
حجت لاسلام صفی یاری افزود: مهلت ارسال آثار به این همایش را از 11 آذر مصادف با اربعین حسینی تا 22 فروردین سال 95 اعلام و اظهار کرد: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس زنجان، جاده گاوازنگ، مجتمع ادارات، اداره کل تبلیغات اسلامی ارسال کنند.

نظرات (۸)

ادرس سایتشون؟
کد پستی را هم بنویسید.
وبلاگ اخه کی پست میکنه با این هزینه پستی بالا لطفا سایت و ایمیل چیزی بگیرید
سلام ایمیلی آدرسی چیزی بذارید
سلام.
ایمیل یا سایتی ندارن
سلام
آخه مگه وبلاگو پست می کنند لطفا آدرس سایت بگذارید برا ثبت نام. ممنون
پاسخ:
سلام

احتمالا آدرس وبلاگ و مشخصاتتان را باید در یک نامه پست کنید
سلام. آدرس سایت چیه؟
من هم می خوام شرکت کنم کجا ثبت نام کنم.؟؟؟...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir