جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

تمدید فراخوان تولید یادمان ‌های دائم پایتخت معنوی ایران ؛ 10 دی

  • ۵۷۸

منبع : www.festivalnews.ir

فراخوان تولید یادمان ‌ها و مجسمه های دائم در پایتخت معنوی ایران تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روابط عمومی مدیریت امور هنری شهرداری مشهد امروز اعلام کرد: با توجه به تقاضای هنرمندان برای تمدید مهلت ارسال آثاردرزمینه تولید یادمان ‌ها و مجسمه های دائم، تاریخ قطعی و نهایی دریافت آثار تا 10دی‌ 94 تمدید شد.

بر این اساس همه هنرمندان مجسمه ساز، معماران، طراحان گرافیک و دیگرگرایش های هنری می توانند طرح‌ ها و پیشنهادات خود را در دو شاخه مبتنی بر مکان و فارغ از مکان ارائه کنند.

برای شاخه مبتنی بر مکان، چهار میدان با چهار موضوع متفاوت مشخص شده که شامل، میدان شهدای گوهرشاد با موضوع قیام 21 تیر سال 1314 مسجد گوهرشاد، میدان ده دی با موضوع قیام 10 دی سال 1357، میدان توحید با موضوع حدیث سلسله الذهب و نفی شرک و طاغوت و میدان حجاب با موضوع قیام 17 دی زنان در سال 1356 در مشهد است.

برای شاخه فارغ از مکان نیز چهار موضوع شامل زمینه اقتصاد مقاومتی، جهاد سازندگی، دستاورد های علمی و فناوری ایران اسلامی و پایتخت فرهنگی جهان اسلام مطرح شده است.

علاقه مندان می توانند آثار پیشنهادی خود را تا زمان اعلام شده به نشانی yademan@mashhad.ir ارسال کنند.

پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان آذر اعلام شده بود.

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

تماس با من

  • ایمیل: m
  • تلفن: +9 55
  • فکس:+ 4
  • موبایل: 4
  • ادرس

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.