تمدید فراخوان جشنواره ملی بهار :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


تمدید فراخوان جشنواره ملی بهار

در شنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۰۹:۰۴ ب.ظ

تمدید فراخوان جشنواره ملی بهار

منبع : www.festivalnews.ir

فراخوان نهمین دوره جشنواره ملی بهار تا 30 دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا - منطقه البرز، بنا بر اعلام، فراخوان جشنواره ملی بهار که به منظور تبیین و ترویج رهنمون مقام معظم رهبری «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» در حال برگزاری است، تا 30 دی‌ماه تمدید شد.

بخش ادبی این جشنواره که دبیرخانه آن در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز مستقر است، در تمامی دانشگاه‌های سطح کشور و بین دانشجویان و طلاب برگزار خواهد شد.

در فراخوان اولیه، مهلت ارسال آثار تا 30 آذرماه پیش‌بینی شده است که به منظور مشارکت فراگیر مخاطبان، این زمان تا 30 دی‌ماه افزایش یافت و با توجه به برگزاری اختتامیه این جشنواره در اسفندماه، این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست.

بخش ادبی این جشنواره ملی در پنج رشته شعر کلاسیک، شعر نو، شعر طنز، متن طنز و کاریکلماتور برگزار می‌شود و ارسال آثار و شرکت همزمان در رشته‌های مختلف این بخش بدون مانع است.

«وظایف و حقوق متقابل دولت و ملت»، «مصادیق و شاخص‌های ظهور و بروز همدلی و همزبانی دولت و مردم (نظیر: قانون‌گرایی، اعتدال، وحدت، انتخابات، دفاع مقدس، صداقت و راست‌کرداری، عمل به تعهدات، اعتماد متقابل و ...)»، «موانع تحقق همدلی و همزبانی دولت و مردم»، «میزان پایبندی نخبگان، جریان‌های سیاسی، رسانه‌ها، مردم و مسئولان به همدلی و همزبانی دولت و مردم» و «همدلی و همزبانی متقابل دانشجویان و مسئولان دانشگاه‌ها» از جمله موضوعات پیشنهادی برای شرکت در بخش ادبی این جشنواره است.

بر اساس ضوابط بخش ادبی، آثار ارسالی به جشنواره نباید در جشنواره دیگری برگزیده شده باشد و هر شرکت‌کننده می‌تواند در هر رشته حداکثر پنج اثر به دبیرخانه ارسال کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب آگاهی بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس www.baharfestival.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 16-02166970614 و 02634505151 تماس بگیرند.

جشنواره ملی بهار در بخش‌های ادبی، هنری، پژوهشی، نقد تحلیلی –توصیفی، رسانه و مسابقه اینترنتی فراخوان داده و اطلاعات کامل این بخش‌ها در پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره تشریح شده است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی