مسابقه عکاسی ترافیکی "عکس و مکث" :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

مسابقه عکاسی ترافیکی "عکس و مکث"

در پنجشنبه, ۵ دی ۱۳۹۸، ۰۹:۱۶ ب.ظ

مسابقه عکاسی ترافیکی "عکس و مکث"


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از" وبسایت  روابط عمومی شهرداری منطقه 3 " متن فراخوان به شرح زیر است:

Racing-photography-traffic-photos-and-pausing

http://bayanbox.ir/view/1675360179849418914/4.png

مسابقه عکاسی ترافیکی "عکس و مکث" که برای اولین بار با بهره گیری از آثار عکاسان و هنرمندان و با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک در سطح شهر برگزار می شود.

http://bayanbox.ir/view/6544064250478350719/3.png
ایمنی در رفت و آمد، شهر بدون آلودگی، حمل و نقل عمومی و دوچرخه سواری از محورهای این مسابقه است.

این مسابقه در دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای برگزار می شود


http://bayanbox.ir/view/720754368900162102/sharayet.png

عکس های ارسالی توسط هیئتی متشکل از صاحب نظران و کارشناسان امر بررسی می شود.

در بخش غیرحرفه ای حداکثر 5 اثر باید با دوربین تلفن همراه عکاسی گرفته شده باشد و در بخش حرفه ای، هنرمندان با ارسال 3 عکس می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

آثار جدید در سایت بارگذاری شود، شرکت برای همه سنین آزاد است و شرکت کنندگان می توانند‪ با مراجعه به سایت مسابقه عکس ( عکس و مکث )پس از ثبت نام، آثار خود را بارگذاری نمایند، شرکت کننده باید در هر بخشی که شرکت می کند عکس مربوط به همان بخش را ارسال نماید، در صورت شرکت در بخش تلفن همراه و ارسال عکس با دوربین و بالعکس،به صورت خودکار از مسابقه حذف خواهند شد. و هر گونه قاب، واتر مارک و یا ذکر نام بر روی فایل ارسالی باعث حذف از مسابقه خواهد شد.


 شرکت کنندگان در بخشهای تک عکس و مجموعه باید آثار خود را با حداقل حجم فایل۴MB وحداکثر ۵MB با رزولوشن ۳۰۰Dpi با فرمت jpeg و مود RGB درسایت بارگذاری نمایند، شرکت کنندگان در بخش های تلفن همراه و ویژه می بایست آثار خود را با حداقل حجم فایل۲MBوحداکثر۳MBبا فرمتjpegو مودRGBدرسایت بارگذاری کنند، شرکت کنندگان باید فایل آثارخود ر ا تا تاریخ 30 بهمن  ماه ۱۳۹۸ براساس قوانین اعلام شده درسایت ارسال نمایند، ارسال اثرتوسط هنرمندان وشرکت دراین برنامه به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثرتوسط ارسال کننده است .

درصورت اثبات خلاف این امردرهرمرحله ای، اثر ارسالی حذف شده و ارسال کننده پاسخگوی  تمامی پیامدهای قانونی، اخلاقی و عرفی آن خواهد بود. برگزار کننده مسئولیتی در قبال چنین عملکردی از سوی ارسال کنندگان نخواهد داشت، برگزار کننده مجاز است ازآثارپذیرفته شده برای چاپ درکاتالوگ، اطلاع رسانی واقلام تبلیغی در ارتباط با موضوع در هر زمانی استفاده نماید، رای داوران نهایی بوده و اعتراضی در مورد انتخاب آثار توسط آنان از هیچکس پذیرفته نیست، تصمیم در موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است، فایل های آثارپذیرفته نشده بازگردانده نمیشوند و پس از انجام داوری معدوم خواهندشد و شرکت در این مسابقه به منزله پذیرش قوانین و مقررات است.


http://bayanbox.ir/view/3461975223811941485/5.png
علاقه‌مندان برای اطلاع از شرایط حضور در این مسابقه و قوانین شرکت، ثبت‌نام و ارسال عکس می توانند به آدرس خیابان شریعتی پایینتر از حسینه ارشاد ساختمان شماره 2 شهرداری منطقه 3 طبقه 2 واحدآموزش ترافیک مراجعه کنند یا با شماره تلفن96013884  - 96013854 تماس بگیرید یا آثار خود را به این آدرس اینترنتی ttud32019@gmail.com  ارسال نمایند.پایان /


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی