جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
فراخوان جایزه ادبی «سلام»

شنبه, ۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۴۱ ب.ظ
فراخوان ادبی
منبع : www.festivalnews.ir           

با عنوان جشنواره «سلام»؛ فراخوان جایزه ادبی استان همدان منتشر شد
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر از انتشار فراخوان جایزه ادبی استان با عنوان جشنواره «سلام» خبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، غلامرضا جمالی‌زاده با اشاره به انتشار فراخوان جایزه ادبی استان با عنوان جشنواره «سلام» اظهار کرد: گسترش تحرک و پویایی در حوزه‌های شعر و داستان، شناسایی و شکوفایی استعدادهای جدید در این حوزه و معرفی صاحبان آثار برتر ادبی از اهداف این جشنواره است.

وی شعر (کلاسیک و نو)، داستان (کوتاه و بلند)، داستانک و کتاب (شعر و داستان) را از محورهای این جشنواره برشمرد و افزود: جشنواره ادبی استان در دو بخش ویژه و آزاد برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر تصریح کرد: شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، ایثار و شهادت، حجاب و عفاف، نماز و نیایش، امید و نشاط و امر به معروف و نهی از منکر موضوعات بخش ویژه این جشنواره هستند.

وی با تأکید بر اینکه شرکت عموم در این جشنواره آزاد است، گفت: هر شاعر و نویسنده می‌تواند حداکثر با ارسال سه اثر در جشنواره شرکت کند.

جمالی‌زاده خاطرنشان کرد: در بخش کتاب، آثاری پذیرفته می‌شوند که در سال‌های ٩٣ و ٩٤ منتشر شده باشند و ارسال دو جلد از اثر الزامی است.

وی با بیان اینکه آثار ارسال شده نباید در جشنواره‌های دیگر ارائه شده باشد، اظهار کرد: ٣٠ دی ماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.

جایزه ادبی استان همدان با عنوان جشنواره «سلام»، ١٩ بهمن ماه، همزمان با دهه فجر در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان

نظرات (۳)

سلام
جشنواره استانی هست یا کشوری؟؟
۲۵ دی ۹۴ ، ۰۸:۲۱ یوسف زارعی
سلام. لطفا آدرس الکترونیکی را هم مشخص کنید
سلام کجا باید مطلب رو بفرستیم؟؟ ادرس؟؟؟؟؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir