فراخوان جشنواره کتاب سال خلیج فارس :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره کتاب سال خلیج فارس

در شنبه, ۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۵۶ ب.ظ

فراخوان جشنواره کتاب سال خلیج فارس

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در این خصوص گفت: جشنواره کتاب سال خلیج فارس امسال با همکاری انجمن نویسندگان و مؤلفان هرمزگان برگزار می شود.

وی افزود : فراخوان این جشنواره شامل دو بخش که قسمت اول شامل تاریخ عمومی و سیاسی ، فرهنگ عامه، جغرافیا، اسناد ، نقشه ها، گویش ها، ادبیات شامل شعر و داستان خلیج فارس و بخش دوم مربوط به پدید آورندگان آثار مکتوب شامل :مؤلف ، نویسنده ، مصحح، مترجم، ناشر و ... که هرمزگانی یا مقیم استان می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد: آثاری می توانند در این جشنواره شرکت کنند که در بازده زمانی فروردین 1390 تا بهمن ماه 1394 منتشر شده باشد.

درویش نژاد آخرین مهلت ارسال آثار را بیست و دوم بهمن 94 اعلام کرد و عنوان داشت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به فرهنگسرای طوبی ، انجمن نویسندگان و مؤلفان هرمزگان ارسال نمایند.

وی یادآور شد: طی سال های اخیر با حمایت های صورت گرفته تولید آثار مکتوب با موضوع خلیج فارس در کشور و به ویژه استان رشد چشمگیری داشته است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی