دوازدهمین نمایشگاه سالانه «اسماء‌الحسنی» فراخوان :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

دوازدهمین نمایشگاه سالانه «اسماء‌الحسنی» فراخوان

در يكشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹ ق.ظ

دوازدهمین نمایشگاه سالانه «اسماء‌الحسنی» فراخوان

منبع : www.festivalnews.ir

پایگاه‌ اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی ‌پوسترز»، دوازدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی را به صورت ملی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه از 17 تا 31 خردادماه 1395 در گالری‌های «ممیز» و «زمستان» خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در این رویداد، ساعت 24 روز سه‌شنبه، 31 فروردین 1395، است.

مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز نیز 17 خردادماه در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از مقررات شرکت در این نمایشگاه و ارسال پرسش‌های خود از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی info@todayposters.com و www.todayposters.com اقدام کنند.

جوایز این دوره به شرح زیر است:

نفر اول: مبلغ 50 میلیون ریال و دیپلم افتخار، نفر دوم: مبلغ 30 میلیون ریال و دیپلم افتخار و نفر سوم: مبلغ 20 میلیون ریال و دیپلم افتخار. اهدای پنج تقدیرنامه و مبلغ پنجاه میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ده میلیون ریال) که از سوی هیئت داوران به منظور تشویق انتخاب می‌شوند.

آن دسته از طراحانی که آثارشان به نمایشگاه راه پیدا کند، در صورت تمایل می‌توانند پس از برگزاری نمایشگاه به صورت الکترونیکی گواهی شرکت دریافت کنند.

ارتباط دبیرخانه نمایشگاه با هنرمندان شرکت کننده تنها از طریق پست الکترونیک و ارسال پیامک به تلفن همراه است. بنابراین ذکر نشانی ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه فعال برای شرکت‌کنندگان ضروری است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی