سومین فراخوان ایده‌های مسجدی :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

Iran & World News

آگهی

سومین فراخوان ایده‌های مسجدی

توسط در يكشنبه, ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴ ب.ظ

سومین فراخوان ایده‌های مسجدی

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) سومین فراخوان ایده‌های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده‌های مسجدی (بام)، در صدد است در نیل مساجد به طراز اسلامی گامی هرچند کوچک بردارد.

رقابت در سومین فراخوان ایده‌های مسجدی(فام٣) در دو عرصه اجرای ایده و خلق ایده‌های جدید خواهد‌ بود.

در بخش اجرای ایده علاقه‌مندان می‌توانند با به کارگیری ایده‌های موجود در بانک ایده‌های مسجدی(بام) به نشانی پایگاه اینترنتی Bam.masjed.ir و یا به کارگیری ایده‌های جدید و ارسال گزارش تفصیلی به دو صورت نوشتاری و تصویری به دبیرخانه به رقابت بپردازند.

بنابر اعلام دبیرخانه سومین فراخوان ایده‌های مسجدی(فام٣) استفاده از ایده های واجد شرایط در بانک ایده های مسجدی(بام) با درج نام ایده پرداز و رعایت حقوق معنوی اثر و همچنین  تقدیر از آثار برگزیده با جوایز ارزنده (کمک هزینه سفر به اعتاب مقدسه و...) از مزایای شرکت در این فراخوان است.

علاقه‌مندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به درگاه الکترونیکی  Fam.masjed.ir، با شماره تلفن ٣٦-٣٢٩٢٣٨٣٥-٠٢٥ و یا آدرس  Fam.masjed@yahoo.com و  Fam.masjed@gmail.com تماس حاصل کنند.

متقاضیان شرکت در فام ٣، می‌توانند تا پایان اسفند ماه سال ١٣٩٤، ایده‌های خود را در موضوعات و محورهای مختلف مسجدی، به دبیرخانه ارسال کنند.
همچنین آخرین اخبار سومین فراخوان ایده‌های مسجدی (فام ٣) از طریق کانال این دبیرخانه در تلگرام به آدرس @yavaranmasjed قابل دسترسی است.

تعداد نمایش :۱۰۸۶
تعداد بازدید کننده :۶۹۰
(۱)
عیسی

عیسی

چه جالب مرسی از سایت خوبتون
۶ دی ۹۴، ۱۳:۰۱
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی