پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه

در سه شنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۱۶ ب.ظ

پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه

منبع : www.festivalnews.ir

پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه
مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در روزهای پایانی اردبیهشت ماه سال 95، پنجمین جشنواره بازیگری خود را برگزار خواهد کرد.
محمدحسن نجفی مدیر این موسسه، در چهار دوره گذشته سرپرستی جشنواره را بر عهده داشته و امسال نیز بعنوان رئیس جشنواره، ضمن اعلام برگزاری عمومی جشنواره پنجم در سطح دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌هابا هدف ارتقای سطح کیفی بازیگری، خانم سحر حاجیلویی را به عنوان دبیر پنجمین جشنواره سه نقطه معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه، سحر حاجیلویی از هنرجویان ممتاز کارگاه بازیگری "متد" زیر نظر دکتر مسعود دلخواه است که دارای کارشناسی ادبیات فارسی از دانشگاه بوعلی سینا می‌باشد. جشنواره بازیگری سه نقطه در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه 95 فقط در رشته بازیگری در سالن های استاد رکن الدین خسروی و زنده یاد خسرو شکیبایی سه نقطه برگزار خواهد شد.
گفتنی است به زودی از سوی دبیرخانه؛ فراخوان پنجمین جشنواره بازیگری برای علاقمندان به حضور در این جشنواره منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به سایت 3_noghte.com مراجعه نموده و یا با شماره دبیرخانه 09351635538 تماس حاصل نمایید.

برچسب ها :
جشنواره بازیگری
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی