نتایج بخش ادبی جشنواره ملی بهار :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

نتایج بخش ادبی جشنواره ملی بهار

در پنجشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۴۱ ب.ظ

نتایج بخش ادبی جشنواره ملی بهار

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از شبستان از البرز، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، در مجموع ۴۴۰ اثر ادبی به دبیرخانه جشنواره رسید که طی یک ماه گذشته کار داوری این آثار به سرپرستی استاد رشید کاکاوند و سه تن از دیگر داوران به انجام رسید.

 

در بخش ادبی جشنواره، 176 قطعه کاریکلماتور، 126 قطعه شعر کلاسیک، 95 قطعه شعر نو، 26 قطعه شعر طنز و 20 قطعه متن طنز دریافت شده است.

 

در آخرین نشست هیأت داوری که در محل معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار گردید، جمع‌بندی نهایی انجام و برگزیدگان در پنج قالب شعر نو، شعر کلاسیک، شعر طنز، متن طنز و کاریکلماتور مشخص شدند.

 

بر اساس آیین‌نامه این دوره جشنواره، هر قالب ادبی سه برگزیده دارد که مقرر است در اختتامیه این جشنواره ملی که هفدهم اسفندماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود از برگزیدگان تقدیر شود.

 

نهمین دوره جشنواره ملی بهار، با محوریت تبیین وجوه نظری و کارکردی «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» و در بخش‌های ادبی، هنری، پژوهشی و رسانه فراخوان شده است.پ

 

گفتنی است دبیرخانه بخش ادبی نهمین دوره جشنواره ملی بهار در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز مستقر است و این جشنواره توسط مرکز فرهنگی دانشجویی امام و انقلاب اسلامی طرح‌ریزی شده است.

:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
محیا

محیا

عالی هست
۱۵ اسفند ۹۴، ۱۰:۵۶
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی