مسابقه عکاسی تالاب ها :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

مسابقه عکاسی تالاب ها

در سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۱۲ ق.ظ

مسابقه عکاسی تالاب ها

منبع : www.festivalnews.ir

جایزه پرواز رایگان برای سفر به یک تالاب معروف جهان را از دست ندهید
به گزارش فستیوال نیوز ، دبیرخانه کنوانسیون بین المللی رامسر به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تالابها و به منظور ترغیب جوانان به توجه و حفاظت از تالابها، مسابقه عکاسی از تالابها را برگزار می کند. جوانان علاقمند می توانند از 13 بهمن 1394 ( مصادف با 2 فوریه 2016 ) به مدت یک ماه از چگونگی تامین معاش جوامع محلی از طریق تالاب عکس بگیرند و آنرا در وب سایت روز جهانی تالابها بارگذاری نمایند و برنده جایزه پرواز رایگان برای سفر به یک تالاب معروف جهان شوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان مجید فدایی دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع تالاب ها و نیاز روز افزون به تبادل نظر و گسترش اندیشه های نو در این زمینه و گسترش فرهنگ سازی عمومی در راستای حفاظت از آنها،  دبیرخانه کنوانسیون بین المللی رامسر مستقر در سوییس مسابقه عکاسی تالاب ها را برگزار می  کند.

به گفته فدایی، کنوانسیون رامسر قدیمی ترین معاهده زیست محیطی جهان است که در 13 بهمن 1349 مصادف با 2 فوریه 1971 در رامسر منعقد شد و مربوط به تالاب های جهان و پرندگان مهاجر تالابی است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست ، روز جهانی تالاب ها را بزرگترین رویداد حوزه تالاب ها در سطح جهان دانست و افزود: هر ساله همایش روز جهانی تالاب ها در سطح جهان در یکی از کشورهای عضو برگزار می شود و امسال نیز روز جهانی تالابها با شعار «تالاب ها برای آینده ما معیشت پایدار» در اصفهان و در جوار تالاب گاوخونی گرامی داشته می شود.

فدایی در ادامه با تاکید بر اینکه تالاب ها در تامین معیشت پایدار ضروری هستند، درباره مسابقه عکاسی تالاب ها توضیح داد: جوانان 15 تا 24 سال می توانند از تاریخ 13 بهمن 1394 مصادف با 2 فوریه 2016 تا 12 اسفند 1394 مصادف با 2 مارس 2016 از چگونگی تامین معاش جوامع محلی از طریق تالاب عکس بگیرند  و آنرا در وب سایت روز جهانی تالاب ها بارگذاری نمایند و شانس برنده شدن پرواز رایگان برای سفر به یک تالاب معروف جهان به انتخاب خود بیازمایند .

وی افزود: جوانان علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر بمنظور شرکت در این مسابقه به سایت  www.worldwetlandsday.org   مراجعه کنند.
جشنواره عکس

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی