نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا

در سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۰ ق.ظ

نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا


به گزارش «جشنواره خبر»   به نقل از روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی، محمدمحسن مصحفی گفت: شهرداری مشهد با توجه به ماموریت‌های خود در راستای بهبود سیما و منظر شهری و با هدف تجلیل از مقام والای شهدا و مفاخر فرهنگی، علمی شهر، در نظر دارد از ظرفیت هنرمندان مجسمه‌سازی کشور بیش از پیش بهره ببرد. به همین منظور با مشارکت هنرمندان مجسمه‌ساز، نخستین سمپوزیوم مجسمه¬سازی مفاخر مشهد از تاریخ دوم تا هشتم آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
مصحفی افزود: این سمپوزیوم با هدف معرفی مفاخر و چهره‌های شاخص مشهد، با استفاده از آرایه‌های هنری، توسعه فعالیت‌های هنر شهری و فراهم آوردن شرایط آفرینش اثر هنری توسط هنرمندان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: داوطلبان شرکت در سمپوزیوم باید دارای سابقه موثر، تجربه طراحی و ساخت سردیس باشند و ستاد اجرایی سمپوزیوم انتخاب هنرمندان براساس رزومه و سوابق هنری مرتبط را بر عهده دارد.
علاقه‌مندان تا دهم آبان‌ماه 98 فرصت دارند در این سمپوزیوم ثبت‌نام کنند و نتایج در بیستم همین ماه اعلام خواهد شد. سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا از دوم تا هشتم آذرماه سال‌جاری برگزار می‌شود.
گفتنی است برای دریافت متن فراخوان  اینجاکلیک کنید، همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق تلفن  ‏0513-8413900 داخلی 106 یا مراجعه به خانه هنرمندان مشهد، واقع در انتهای خیابان شهید بهشتی، بوستان کوهسنگی، کسب اطلاع کنند.

 


فراخوان  اینجاکلیک کنید
:۵۳
:۴۴
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی