جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

خبرهایی از جشنواره «ما و روستا»

  • ۱۰۰۹


مسابقه عکاسی
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام مصطفی ثبوت، مدیر اجرایی دفتر فرهنگ روستا و عشایر ستادعالی کانون های مساجد، با اشاره به پایان داوری ‌فراخوان جشنواره سراسری «ما و روستا» گفت: این فراخوان در بخش های فیلم مستند، عکس دیجیتال، ایده و انتقال تجربیات موفق در بیش 10 هزار کانون روستایی و منطقه عشایری کشور اعلام شد.


وی با اشاره به اینکه چهار نفر از داوران، آثار رسیده به این جشنواره را داوری کردند، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه فرهنگی هنری با مراجعه به کانون های فرهنگی هنری مساجد روستای خود و یا به نشانی اینترنتی barnamerizisetadali.ir آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.


حجت الاسلام ثبوت با بیان اینکه داوری نهایی بین 35 اثر منتخب روز گذشته انجام شد، عنوان کرد: این برنامه با توجه به شعار سال و سیاست های ابلاغی ستاد عالی در سال جاری در موضوعاتی همچون ،روستا و اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی روستا و عشایر، مسجد و روستا، فعالیت های فرهنگی – هنری در روستا و عشایر و موضوع آزاد برگزار شد.

مدیر اجرایی دفتر فرهنگ روستا و عشایر، گفت: ترویج و تبلیغ فرهنگ بومی روستاییان و عشایر، نقش روستاییان و عشایر در تبیین و ترویج ارزش های اسلامی، نقش آئین ها و رسوم بومی روستایی و عشایری در زندگی امروزه آنها، اقتصاد روستایی و عشایری، طبیعت و محیط زیست از اهداف برگزاری این جشنواره بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این نفرات، نفرات برتر بخش کارگردانی، شخصیت برتر، اثر ویژه و استان برتر در جمع آوری آثار نیز انتخاب شدند و به زودی زمان و مکان مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان از طریق همین سایت اعلام می شود.

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

تماس با من

  • ایمیل: m
  • تلفن: +9 55
  • فکس:+ 4
  • موبایل: 4
  • ادرس

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.