خبرهایی از جشنواره «ما و روستا» :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


خبرهایی از جشنواره «ما و روستا»

در دوشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۳۵ ب.ظ

خبرهایی از جشنواره «ما و روستا»

مسابقه عکاسی
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام مصطفی ثبوت، مدیر اجرایی دفتر فرهنگ روستا و عشایر ستادعالی کانون های مساجد، با اشاره به پایان داوری ‌فراخوان جشنواره سراسری «ما و روستا» گفت: این فراخوان در بخش های فیلم مستند، عکس دیجیتال، ایده و انتقال تجربیات موفق در بیش 10 هزار کانون روستایی و منطقه عشایری کشور اعلام شد.


وی با اشاره به اینکه چهار نفر از داوران، آثار رسیده به این جشنواره را داوری کردند، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه فرهنگی هنری با مراجعه به کانون های فرهنگی هنری مساجد روستای خود و یا به نشانی اینترنتی barnamerizisetadali.ir آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.


حجت الاسلام ثبوت با بیان اینکه داوری نهایی بین 35 اثر منتخب روز گذشته انجام شد، عنوان کرد: این برنامه با توجه به شعار سال و سیاست های ابلاغی ستاد عالی در سال جاری در موضوعاتی همچون ،روستا و اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی روستا و عشایر، مسجد و روستا، فعالیت های فرهنگی – هنری در روستا و عشایر و موضوع آزاد برگزار شد.

مدیر اجرایی دفتر فرهنگ روستا و عشایر، گفت: ترویج و تبلیغ فرهنگ بومی روستاییان و عشایر، نقش روستاییان و عشایر در تبیین و ترویج ارزش های اسلامی، نقش آئین ها و رسوم بومی روستایی و عشایری در زندگی امروزه آنها، اقتصاد روستایی و عشایری، طبیعت و محیط زیست از اهداف برگزاری این جشنواره بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این نفرات، نفرات برتر بخش کارگردانی، شخصیت برتر، اثر ویژه و استان برتر در جمع آوری آثار نیز انتخاب شدند و به زودی زمان و مکان مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان از طریق همین سایت اعلام می شود.

 

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی