جشنواره مقاومت«رادیو تئاتر دانشجویان» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره مقاومت«رادیو تئاتر دانشجویان»

در شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۵۶ ب.ظ

جشنواره مقاومت«رادیو تئاتر دانشجویان»

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری موج، دبیرخانه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با توجه به اهمیت رسانه رادیو و نگاه علمی به این رسانه مردمی، اقدام به برگزاری بخش رادیو تئاتر (ویژه دانشجویان) می‌کند.
این دبیرخانه با توجه به اهمیت ادبیات دفاع مقدس با معرفی چهار رمان، از بین آثار ماندگار این حوزه ویژگی‌های نمایشی بیشتری دارند، از دانشجویان علاقه مند دعوت می‌کند تا آثار خود را در قالب فایل صوتی تا 20 آبان 1394 به دبیرخانه جشنواره واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید قرنی، روبه روی پمپ بنزین، ساختمان روایت، پلاک 16 ارسال کنند.
این چهار رمان عبارتند از: «پایی که جاماند» نوشته سید ناصر حسینی پور، «دختر شینا» نوشته بهناز ضرابی، «سفر به گرای 270 درجه» نوشته احمد دهقان و «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد.
لازم به ذکر است؛ متقاضیان باید توجه داشته باشند که حضور یکی از اساتید نمایش رادیویی به عنوان همکار و همراه در کنار گروه اجرایی، الزامی است.
علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88916000 تماس بگیرند.
پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت با دبیری حسین پارسایی در قالب اجرای عمومی آثار منتخب تهران و سایر شهرهای ایران از 31 شهریور تا هفتم آذر 1394 در حال برگزاری است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی