جشنواره استانی کاریکاتور «فرصت و تهدید» در سمنان :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

جشنواره استانی کاریکاتور «فرصت و تهدید» در سمنان

در دوشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۳ ب.ظ

جشنواره استانی کاریکاتور «فرصت و تهدید» در سمنان

منبع : www.festivalnews.ir

داوود یاراحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جشنواره استانی کاریکاتور با عنوان «فرصت و تهدید» از سوی واحدهنرهای تجسمی حوزه هنری استان سمنان، استفاده از اپلیکیشن های روز (واتس آپ، تلگرام و ...) در این نهاد برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است، تصریح کرد: هر هنرمند می تواند با ارایه حداکثر پنج اثر در این فراخوان شرکت کند.

سرپرست حوزه هنری استان سمنان بیان کرد: آثار باید در اندازه A۳ با رزولوشن دی پی آی ۳۰۰ و با فرمت JPG روی لوح فشرده ذخیره و با ذکر مشخصات صاحب اثر به واحد هنرهای تجسمی این نهاد ارسال شود.

یاراحمدی گفت: استفاده از حروف لاتین در طراحی کاریکاتور بلامانع و تکنیک وشیوه ارایه آثار نیز آزاد است.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۰دی ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: کار انتخاب آثار روز ۱۱ دی ماه انجام و نمایشگاه آثار برگزیده ۱۵ دی ماه در گالری خورشید حوزه هنری استان سمنان برگزار می شود. 

سرپرست حوزه هنری استان سمنان در خصوص جوایز آثار برگزیده نیز خاطرنشان ساخت: به نفر اول پانصد هزار تومان، نفر دوم سیصد هزار تومان و به نفر سوم نیز یکصد هزار تومان تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی سمنان- خیابان شهید صفاییان-حوزه هنری استان سمنان- واحدهنرهای تجسمی دبیرخانه جشنواره استانی کاریکاتور «فرصت ها و تهدیدها» ارسال کنند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی