جشنواره فیلم و عکس فجر به روایت تصویر در استان مرکزی :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

جشنواره فیلم و عکس فجر به روایت تصویر در استان مرکزی

در يكشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۴:۴۵ ق.ظ

جشنواره فیلم و عکس فجر به روایت تصویر در استان مرکزی
فراخوان عکس
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی درنظردارد، با بهره گیری از ظرفیت های موجود، زمینه ساز بروز خلاقیت های هنری و مشارکت فعال مردم فرهیخته استان در امور فرهنگی، هنری و ملی، مذهبی درکشور باشد.
وی ادامه داد: تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت و تشریح و تبیین ارزش ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای آحاد جامعه به خصوص نسل های سوم و چهارم انقلاب مهمترین هدف برگزاری این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی بیان کرد: بصیرت و تدبیر وحدت آفرین، شور و شعور و شکوه حماسه عظیم مردمی، حضور روحانیون، جانبازان و خانواده های شهدا، حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در کنار نسل های گذشته، حضور ادیان و اقشار مختلف، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، جلوه امید افزایی در میان مردم، انسجام و همدلی و همزبانی در میان آحاد مردم از محورهای نخستین جشنواره فیلم و عکس فجر استان مرکزی است.
وی گفت: فیلم ها و عکس هایی که با موضوع راهپیمایی ٢٢ بهمن با محورهای مذکور، به وسیله دوربین گوشی های همراه و دوربین های دیگر خلق شده است، مورد قبول و مشمول شرکت در مسابقه می باشد.
حقیقی در خصوص شرایط بخش عکس جشنواره گفت: شرکت کنندگان در این بخش باید حداکثر پنج فریم عکس با فرمت JPEG بر روی یک حلقه CD به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی ادامه داد: همچنین شرکت کنندگان بخش فیلم نیز می توانند دو اثر خود را در حجم ١٠ مگابایت و حداکثر ١٢٠ ثانیه با فرمت VOB بر روی یک حلقه DVD به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه جاری است، بیان کرد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در اراک، خیابان هپکو(جهاد)، شهرک بهشتی ،فاز یک، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال کنند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی