جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش

در پنجشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ

جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش

منبع : www.festivalnews.ir

نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش برای فیلم‌‌های سه دقیقه‌‌ای در زنجان برگزار می‌شود و ۱۰ اسفند آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است.

معراج کرمی، رئیس اداره هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش برای فیلم‌‌های سه دقیقه‌‌ای با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، استانداری، فرمانداری، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و مؤسسه فیلم‌سازی تصویران اشراق برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج ارزش‌‌ها و مفاهیم والای دینی و ملی برگزار می‌شود و توسعه و گسترش تولید فیلم ترین اهداف این جشنواره است. ‎های کوتاه کاربردی و ارج نهادن به خلاقیت‌ها و استعدادهای هنرمندان جوان از مهم‎

کرمی همچنین بیان کرد: فیلم‌های تولیدی سال‌های ٩٣ و ٩٤ مورد توجه جشنواره  قرار گرفته است.

این مسوول افزود: این جشنواره در محورهای سه‌ گانه خانواده، جامعه و آموزه‌های معنوی برگزار می‌شود که در هر یک از محورها موضوعات مشخصی در نظر گرفته شده است.

کرمی با بیان اینکه در محور خانواده، خانواده پایدار، سبک زندگی، روابط خویشاوندی، عفاف و حجاب مورد توجه است، تصریح کرد: در محور جامعه، حقوق شهروندی، آب و محیط زیست، اقتصاد مقاومتی همدلی و همزبانی در نظر گرفته شده است.

این مسوول با اشاره به اینکه در محور آموزه‌های معنوی، نماز و معنویت، ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر و قرآن و عترت مورد توجه است، افزود: هر فیلم‌ساز مجاز است حداکثر در سه موضوع آثار خود را ارائه کند.

رئیس اداره هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ١٠ اسفندماه اعلام شده است، گفت: علاقه‌‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی www.zanganfarhang.ir مراجعه کرده یا با شماره ٠٢٤٣٣٤٧٠٩٣٠ تماس گیرند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی