جشنواره «خارستان6» تمدید شد (کرمان) :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

جشنواره «خارستان6» تمدید شد (کرمان)

در سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۲ ب.ظ

جشنواره «خارستان6» تمدید شد (کرمان)

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان کرمان، به دلیل درخواست تعدادی از طنزپردازان استان، مهلت فرستادن اثر به جشنواره‌ی «خارستان6» که تا دهم بهمن‌ماه اعلام شده بود، تا بیستم بهمن‌ماه تمدید شد.

براساس فراخوان این جشنواره، ششمین جشنواره‌ی استانی طنز کرمان «خارستان6» در رشته‌های شعر طنز، نثر طنز، داستان کوتاه طنز و پژوهش برگزار می‌شود و موضوع این جشنواره همانند دوره‌های گذشته، آزاد است، اما سه موضوع به‌عنوان موضوعات ویژه‌ی جشنواره اعلام شده‌اند: «داعش!»، «کاغذبازیِ اداری» و «تشریفات عروسی و عزا». هم‌چنین در رشته‌ی پژوهش، پژوهش‌هایی که با یکی از این سه موضوع انجام شده باشد، در انتخاب نهایی از اولویت برخوردار خواهد بود: شوخ‌طبعیِ شخصیت‌های مشهور دینی و علمی، شوخ‌طبعی در ادبیات شفاهی کرمان (شوخ‌طبعان مشهور کرمانی)، طنز در ادبیات قدیم کرمان.

در فراخوان ششمین جشنواره‌ی طنز کرمان آمده که: به برگزیدگان اول هر رشته، تندیس، لوح تقدیر و 8 میلیون ریال جایزه‌ی نقدی، به برگزیدگان دوم، لوح تقدیر و 6 میلیون ریال جایزه‌ی نقدی و به برگزیدگان سوم، لوح تقدیر و 4 میلیون ریال جایزه‌ی نقدی اهدا خواهد شد.

طنزپردازان استان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره، متن آثار خود (فایل وُرد) را همراه با مشخصات کامل، حداکثر تا بیستم بهمن‌ماه 1394 به نشانی الکترونیکی Tanzekerman@gmail.com بفرستند و برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با تلفن 32262670 (حوزه هنری استان کرمان، واحد آفرینش‌های ادبی) تماس بگیرند.
ششمین جشنواره‌ی طنز کرمان (خارستان6) به همت حوزه هنری استان کرمان و با مشارکت دفتر طنز حوزه هنری و روابط عمومی مس منطقه‌ی کرمان برگزار می‌شود.
فراخوان شعر

:۱۵۵۲
:۹۰۷
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی