تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره زندگی بدون دخانیات‎‎ :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره زندگی بدون دخانیات‎‎

در شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۲ ب.ظ

تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره زندگی بدون دخانیات‎‎


منبع : www.festivalnews.ir


تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره زندگی بدون دخانیات تا 25 فروردین 1395

به گزارش روابط عمومی جشنوراه زندگی بدون دخانیات؛ احسان گرایلی، دبیر جشنواره، خبر از به تعویق افتادن زمان برگزاری و ارسال آثار به این جشنواره داد.
گرایلی گفت: به دلیل درخواست‌های مکرر هنرمندانی که می‌خواهند در این جشنواره شرکت کنند و فرصت کافی نداشته‌اند و نیز هدف چنین جشنواره‌ای که جلب توجه مردم به مساله سلامت و فرهنگ‌سازی در زمینه عدم مصرف دخانیات بود، زمان ارسال آثار به دبیرخانه را با مشورت رییس جشنواره، جناب داروغه‌زاده، به 25 فروردین 1395 موکول کردیم.
سیگار، خانواده و جامعه، خانواده و مدرسه علیه دخانیات، سیگار، جوانان و نوجوانان، نقش زنان در کنترل دخانیات، افزایش قیمت، کاهش مصرف و قوانین کنترل دخانیات، حامی خود مراقبتی از موضوعات جشنواره زندگی بدون دخانیات است که با هدف بالا بردن سطح آگاهی جامعه در زمینه سلامت همگانی و در راستای امر مهمِ پیش‌گیری برگزار خواهد شد. این جشنواره با تاکید بر دغدغه‌های سلامت همگانی، می‌خواهد مردم را برای ایجاد زندگی سالم و بهداشتی، به مطالبه‌گری ترغیب کند.
دبیر جشنواره زندگی بدون دخانیات با یادآوری این‌که هفته سلامت از 1 تا 7 اردی‌بهشت 1395 برگزار خواهد شد، افزود: زمان برگزاری آیین پایانی و دیگر مراسم جانبی را نیز با صلاح‌دید رییس و دبیر برگزاری هفته سلامت، به یکی از روزهای این هفته منتقل خواهیم کرد تا بهتر بتوان به این مساله پرداخت.
گرایلی تصریح کرد که چنین جشنواره‌هایی، چندمنظوره هستند و در کنار فرهنگ‌سازی و جلب نظر مردم به موضوع و مساله، حمایت از قشر هنرمند را نیز دنبال می‌کند. چنین جشنواره‌هایی می‌توانند تعاملی شایسته میان بخش هنر و سلامت ایجاد کنند و باید بتوانیم از پتانسیل و ظرفیت بالای هنرمندان در اقصا نقاط کشور در رسیدن به اهداف نظام سلامت بهره ببریم. امید که بتوانیم در جشنواره‌های آینده، از دیگر زمینه‌ها و گونه‌های هنری نیز استفاده کنیم.
داوری این جشنواره که در 3 بخش پوستر، عکس و کاریکاتور برگزار خواهد شد بر عهده محمدرضا چای‌فروش، مسعود زنده‌روح کرمانی، علی سامعی، آرش تنهایی، کیانوش غریب‌پور، علی‌رضا نصرتی، هادی رحمتی، ابوالفضل محترمی و محسن ناصری است.
لازم به ذکر است موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید آثار هنری و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیرعاملی ابراهیم داروغه‌زاده تاسیس شد.
علاقه‌مندان با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com می‌توانند آثار خود را بارگذاری و ارسال کنند و با عضویت در کانال تلگرام به نشانی telegram.me/ZENDEGIbehdasht اطلاعات بیش‌تری به دست آورند.


جشنوارهجشنواره

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی