تمدید فراخوان مسابقه نامه‌ای به یک شهید در استان گیلان :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


تمدید فراخوان مسابقه نامه‌ای به یک شهید در استان گیلان

در دوشنبه, ۷ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۰ ب.ظ

تمدید فراخوان مسابقه نامه‌ای به یک شهید در استان گیلان

منبع : www.festivalnews.ir

سرهنگ ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: فراخوان مسابقه نامه‌ای به یک  شهید  در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8000  شهید  استان گیلان در اردیبهشت ماه 95 منتشر شده است .

وی با بیان اینکه این مسابقه با موضوع نامه‌ای خطاب به یک  شهید  گیلانی با نام  شهید  مورد نظر و با توجه به زندگینامه شهید برگزار می‌شود، افزود: مسابقه نامه‌ای به یک شهید در دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، دانش ‌آموزان مقطع دبیرستان و پایگاه‌‌های مقاومت محله‌های استان گیلان فراخوان شده‌ است.

رئیس ستاد کنگره 8000 شهید استان گیلان با اشاره به اینکه اصل نامه باید در دو صفحه A4 با فرمت word باشد، تصریح کرد: نامه ارسال شده نباید در دیگر همایش‌‌ها یا مجله‌‌ها شرکت داده یا چاپ شده‌ باشد.

سرهنگ جوادی نحوه ارسال آثار را به دو روش پستی و حضوری اعلام کرد و گفت: دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند نامه‌های خود را به بسیج دانش ‌آموزی مدارس تحویل دهند و سایر شرکت‌کنندگان نیز آثار خود را به دبیرخانه همایش، پایگاه‌‌های مقاومت و بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها یا به نشانی info@8000ghahraman.ir ارسال کنند.

وی با بیان اینکه نخستین کنگره ملی 8000 شهید استان گیلان، اردیبهشت 95 در رشت برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: نامه‌‌های برگزیده با حضور نویسندگان در همایش ارائه و به 8 نامه برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌‌شود.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی