برگزیدگان سیزدهمین جشنواره شعر بهمن :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی و جشنواره ها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره شعر بهمن

در شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۵۹ ب.ظ

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره شعر بهمن

منبع : www.festivalnews.ir

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره شعر بهمن در 12 بخش و با رقابت 710 قطعه شعر توسط شاعران سراسر کشور در اصفهان اعلام شدند.

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، سیزدهمین جشنواره شعر بهمن به منظور پاسداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در راستای ترویج اندیشه ناب بینان گذار جمهوری اسلامی، از سوی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) نمایندگی اصفهان برگزار شد.

پس از ارسال فراخوان سیزدهمین جشنواره شعر بهمن توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) نمایندگی اصفهان،  بیش از 710  قطعه شعر توسط شاعران سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

فراخوان این جشنواره در موضوعاتی چون اخلاق و عطوفت خانواده در سیره حضرت امام (س)، حج ابراهیمی در سیره حضرت امام (س) و جان باختگان منا منتشر شده بود و در نهایت از بین آثار دریافتی، 12 اثر توسط هیئت داوران انتخاب شد.

برگزیدگان این جشنواره را محمد زارعی از استان مرکزی شهر دلیجان، امید خسروی از استان مرکزی شهر خمین، محمد صارمی شهاب از همدان، رضا اسم خانی از زنجان، حسین طاهری از اصفهان، فائزه زرافشان از یزد، آرش پور علیزاده از رشت، ثریا عبدی از خوزستان، نازنین مریم عمارلو از نیشابور، مهدی نظارتی، اسماعیل ملک پور و لیلا مهذب از اصفهان تشکیل می دهند.

:۹۷۹
:۷۰۶
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی