برگزیدگان سومین جشنواره عکس کشوری «کِرَسم اوز» :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


برگزیدگان سومین جشنواره عکس کشوری «کِرَسم اوز»

در پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۴۴ ق.ظ

برگزیدگان سومین جشنواره عکس کشوری «کِرَسم اوز»

منبع : www.festivalnews.ir

برگزیدگان سومین جشنواره عکس کشوری «کِرَسم اوز»

 

سومین جشنواره‌ی عکس کشوری «کِرَسم اوز» با دریافت مجموعاً 1044 عکس از طریق سایت evazphoto.ir وارد فاز داوری شد. عکاسان سراسر کشور تعداد 753 تک‌عکس و 41 مجموعه‌عکس را در بخش اصلی (خانواده) وارد مسابقه کردند. بخش ویژه‌ی جشنواره نیز با هدف حمایت از عکاسان علاقه‌مند منطقه، میزبان 68 تک‌عکس و 2 مجموعه‌عکس بوده است.

هیات داوران جشنواره متشکل از دکتر مهدی مقیم‌نژاد، محسن بایرام‌نژاد و به‌آذین کرامتی طی چند مرحله بازبینی آثار، در بخش اصلی 30 تک‌عکس و یک مجموعه‌عکس و در بخش ویژه‌ی اوز نیز 5 تک‌عکس و یک مجموعه‌عکس را جهت نمایش و چاپ در کتاب مربوطه برگزیدند.

لازم به ذکر است که 3 اثر حائز رتبه (به‌صورت هم‌سطح) در بخش اصلی و 1 اثر حائز رتبه در بخش ویژه در آئین اختتامیه‌ی این جشنواره، همزمان با «روز شهر اوز» به تاریخ 7/1/1395 معرفی خواهند شد. طبق تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره عکس کشوری اوز و با در نظر گرفتن اهمیت «موضوع خانواده» و قابلیت رسانه‌ی عکاسی در به‌تصویرکشیدن خلاقانه‌ی جلوه‌هایی از این موضوع مهم در زمانه‌ی معاصر، دوره‌های آتی جشنواره‌ی کِرَسم اوز نیز حول همین محور برگزار خواهد شد.

دبیرخانه‌ی جشنواره مستقل کِرَسم اوز ضمن سپاس از تمامی هنرمندانی که در این رویداد هنری مشارکت داشتند، اسامی برگزیدگان را بدین ترتیب اعلام می‌نماید:

بخش اصلی (خانواده):

مجموعه‌عکس: محمدرضا مسندانی (بندرعباس)

تک‌عکس: امین رحمانی از تاکستان ( 2 اثر ) ، ئاریز قادری از سنندج ( 2 اثر ) ، حسن دهقان دوست از ارومیه ( 2 اثر ) ، محسن کابلی از گرگان (2 اثر) ، نسترن فرجاد پزشک از مشهد ( 2اثر) ، شهاب ناصری از سنندج ( 2 اثر ) ، عبداله حاجی پور از کازرون ، آیدا فرخاد رسولی از تبریز ، علی کریمی زاده از اردکان یزد ، علی مجید ناتری از قزوین ، علیرضا رستمی از همدان ، امین برنجکار از شیراز ، امیر قیومی از لار ، عطا رنجبر زیدانلو از قوچان ، بهزاد بهروزنیا از اهواز ، قاسم فتحی از ارومیه ، حسن فتاحیان از یاسوج ، حسین ملکی از اردبیل ، مهدی عباسی از تهران ، مهدی ابراری از لار ، محمدرضا معینی پور از شیراز ، پویا بیات از زنجان ، سمانه اصغری از سبزوار ، شهرام نجفی از زنجان

بخش ویژه (اوز):

مجموعه‌عکس: محمد رضا رحیمی، احمد سعیدی

تک‌عکس: محمد رضا رحیمی، احمد سعیدی و مریم خواجه افضلی

 

 

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی