فراخوان سومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

فراخوان سومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی

در دوشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۰۲ ب.ظ

فراخوان سومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی؛ کانون نمایش های آئینی و سنتی اداره کل هنرهای نمایشی در سال 95 سومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی را برگزار می کند.

در این مسابقه نمایشنامه هایی که بر اساس شاخص های نوشتاری یکی از گونه های شناخته شده نمایش های آیینی و سنتی ایرانی مانند  تعزیه، شبیه مضحک، تقلید و تخت حوضی، سیاه بازی، بقال بازی، عروسکی سنتی- خیمه شب بازی، جی جی بی جی، صندوق بازی، خم بازی - بازی­های نمایشی زنانه، نقالی، پرده­خوانی و ...  نوشته شده باشند به رقابت می پردازند.

سومین مسابقه نمایشنامه نویسی در دو بخش ویژه و آزاد برگزار می شود؛ در بخش ویژه  نمایشنامه های متاثر از آثار نظامی گنجوی و عطار نیشابوری شرکت داده می شوند.

مهلت ارسال آثار به سومین مسابقه نمایشنامه نویسی کانون نمایش های آئینی و سنتی تا پایان خرداد سال آینده اعلام شده است.

دبیرخانه مسابقه در تهران- خیابان انقلاب- خیابان رازی- خیابان استاد شهریار- خیابان هانری کوربن- شماره 18- طبقه اول- کانون نمایش­هایی آیینی سنتی واقع و شماره تلفن 66721117- 021 برای ارتباط با هنرمندان اعلام شده است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی