فراخوان سومین جشنواره هلال و رسانه :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان سومین جشنواره هلال و رسانه

در چهارشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۵، ۰۱:۲۶ ب.ظ

فراخوان سومین جشنواره هلال و رسانه

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ کمیته برگزاری سومین «جشنواره هلال و رسانه» فراخوان شرکت در این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:

 «

بسم الله الرحمن الرحیم

با استعانت از خداوند متعال و با توجه به استقبال اصحاب رسانه از اولین و دومین «جشنواره هلال و رسانه» که در 2 سال متوالی موفقیت آمیز برگزار شد؛ سومین «جشنواره هلال و رسانه» در راستای اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر و با رویکرد تعامل و هم افزایی بیشتر و توجه به قدرت رسانه در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در برخورد با حوادث، سوانح و بحران‌ها و گسترش آموزش همگانی برای تحقق جامعه ای تاب آور برگزار می شود.

لذا از عکاسان، خبرنگاران، ‌روزنامه نگاران، نویسندگان مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه‌های اینترنتی و گزارشگران رسانه های تصویری و شنیداری دعوت می‌شود ضمن مطالعه فراخوان جشنواره آثار خود را با محوریت فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در عرصه داخلی – بین المللی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

*بازه زمانی در نظرگرفته شده برای شرکت آثار در جشنواره

آثاری که در حوزه هلال احمر و در بازه زمانی از ابتدای سال 94 تا دهم اردیبهشت 95 منتشر شده و یا می‌شوند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

زمان ارسال آثار

مهلت پایانی برای ارسال آثار رسانه‌ها به دبیرخانه جشنواره تا دهم اردیبهشت سال 95 خواهد بود.

*گرایش، زمینه و قالب آثار

این جشنواره در 6 بخش زیر برگزار می شود:

1- تصویری 2- مکتوب  3- دیداری و شنیداری 4- داستان 5- کاریکاتور  6- بخش ویژه (آزاد)

۱- تصویری : ۱- گزارش تصویری ۲- عکس تک

۲- رسانه های مکتوب ( مطبوعات- خبرگزاری ها- پایگاه‌های اینترنتی)‌ که شامل بخش‌های زیر است:

 ۱- گزارش ۲- خبر و مصاحبه ۳- مقاله و یادداشت

۳- رسانه های دیداری و شنیداری(رادیو و تلویزیون) که شامل بخش های زیر است:

1- خبر 2- مصاحبه 3- گزارش

4- داستان : داستان های ارسالی باید با تاسی از اصول هفت گانه جمعیت هلال احمر و در راستای ترویج صلح و بشر دوستی – امداد و نجات -گسترش فعالیت های داوطلبانه – خدمت رسانی به هم نوع باشد.

5-کاریکاتور : بهره مندی از اصول هفت گانه جمعیت هلال احمر  محور آثار ارسالی در بخش کاریکاتور است.

6-بخش ویژه: شرکت برای عموم افراد در این بخش آزاد بوده و افراد می توانند حداکثر یک اثر تنها در یکی از قالب های مذکور ارائه دهند.

****توضیحات لازم

*آثار مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی دارای پروانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جشنواره پذیرفته می‌شوند.

*آثار مسئولان‏، کارکنان روابط عمومی استان ها، امدادگران، تولیدات مشارکتی، عکاسان آزاد برای شرکت در جشنواره‏، تنها در بخش آزاد پذیرفته می شود.

*شرکت کنندگان می‌توانند تنها یک اثر برای هر بخش و در مجموع ۳ اثر خود را برای شرکت در جشنواره بفرستند. در قالب عکس شرکت کنندگان مجاز به ارسال ۳ عکس تک ( خبری، توصیفی و…) و یا ۳ مجموعه گزارش تصویری( خبری – توصیفی –و..) با تعداد ۹ عکس می باشند.

*از نامزدهای نهایی، اصل اثر خواسته خواهد شد.

*آثار ارسالی در هر بخش( بجز دیداری و شنیداری) صرفاً باید به صورت الکترونیکی به همراه معرفی کامل صاحب اثر و مشخصات رسانه‌ای اثر(تاریخ انتشار- محل انتشار و..) به نشانی پست الکترونیک news@rcs.ir  ارسال شود.

در بخش دیداری و شنیداری در صورت بالا بودن حجم اثر، شرکت کنندگان باید آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی خ ولیعصر- بالاتر از میرداماد- نبش خ یاسمی- ساختمان صلح جمعیت هلال احمر- طبقه هشتم- اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی- دبیرخانه جشنواره هلال و رسانه ارسال کنند.

برچسب ها :
مسابقه عکاسی
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی