فراخوان سومین جشنواره ملی شعر نور :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان سومین جشنواره ملی شعر نور

موضوع : فراخوان شعر ,

در يكشنبه, ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴ ب.ظ

فراخوان سومین جشنواره ملی شعر نور

منبع : www.festivalnews.ir

معصومه نیک کار، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان در گفت وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، از فراخوان سومین جشنواره ملی شعر نور خبرداد و اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان گیلان به منظور اعتلای بیشتر فرهنگ ایرانی و آشنایی هر چه بیشتر با ادبیات انقلاب اسلامی ایران با استفاده از ابزار ادبی در بیان ارزش ها و ارتقای زبان و ادبیات ملی، دینی جشنواره ملی شعر «نور» را برگزار می کند.

وی با بیان اینکه سومین جشنواره ملی شعر نور در قالب کلاسیک و سپید برگزار می شود، افزود: جشنواره ملی شعر نور در بخش ها و محورهای ایران و انقلاب با محوریت ایران، انقلاب اسلامی، نهضت جنگل و آزاد برگزار می شود.

نیک کار تصریح کرد:اهداف برگزاری این جشنواره ترویج آثار و اندیشه های انقلابی، تشویق و ترغیب جوانان در خصوص ارایه آثار هنری در حوزه انقلاب اسلامی ایران، کشف استعدادهای برتر و خلاق، آسیب شناسی و نقد در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی، زمینه سازی برای خلق آثار ادبی دانشجویان و زمینه سازی به منظور بهره‌برداری از ادبیات عنوان شده است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار ارسالی به جشنواره 12بهمن امسال است، گفت:اختتامیه جشنواره ملی شعر نور نیمه دوم اسفند 94 خواهد بود.

وی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند در هر دو بخش بصورت همزمان با ارسال حداکثر 3 اثر در هر بخش شرکت نمایند، یادآور شد:آثار ارسالی نباید در جشنواره دیگری حائز رتبه شده باشند،حداکثر سن برای شرکت کنندگان 35 سال می باشد و ارسال مشخصات کامل به همراه تصویر کارت ملی، تلفن همراه و تلفن ثابت ضروری است.

نیک کار با تاکید بر اینکه حضور در مراسم اختتامیه شرط لازم برای برگزیدگان نهایی بوده و در صورت عدم حضور نفرات بعدی به ترتیب امتیازات داوران جایگزین خواهند شد، متذکر شد:آثار می بایست به صورت تایپ شده در قالب word  با فونت B Nazanin با شماره 14 به پست الکترونیکی jashnvareh@gilan.acecr.ir و یا adabi.noor94@gmail.com ارسال گردد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه آثار ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نمی شود و ارسال آثار به منزله پذیرفتن ضوابط جشنواره است، خاطرنشان کرد:در مراسم اختتامیه با حضور اهالی فرهنگ و ادب کشور و بر اساس رای هیئت داوران، به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی