فراخوان دومین جشنوارۀ ملی ادبیات کودک شیراز+پوستر :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان دومین جشنوارۀ ملی ادبیات کودک شیراز+پوستر

در يكشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۳۱ ب.ظ

فراخوان دومین جشنوارۀ ملی ادبیات کودک شیراز+پوستر

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت : این نهاد با همکاری موسسه فرهنگی هنری ایماژ فیرو زه ای شهر راز با مدیریت سید نیما نبوی ، در راستای کشف استعدادهای برتر نویسندگی در حوزه کودک و نوجوان ، دومین جشنواره " ادبیات کودک شیراز" در بهمن 94 برگزار می شود.

بهاره شفیعی گفت : این جشنواره بصورت ملی بوده و نویسندگان استانهای مختلف می توانند آثار خود را به جشنواره ارسال کنندکه این جشنواره با حضور نویسندگان ،تصویرگران ، ناشران ، کتابداران، آژانس های ادبی ، مترجمان ، آموزگارن و دیگر کارشناسان برگزار می شود .

وی به دیگر بخشهای جشنواره اشاره کرد و گفت : در این دوره از جشنواره "ادبیات کودک شیراز" آثار در قالب داستان کوتاه چاپ نشده ، داستان کوتاه چاپ شده، شعر چاپ شده و تصویرگری و تصویر سازی چاپ شده ارزیابی و به رقابت در می آیند .

وی بیان کرد: موضوع جشنواره را آزاد اعلام کرد و افزود: گروه سنی شرکت کنندگان در این جشنواره براساس مقطع سنی بزرگسال قرار گرفته که نویسندگان 18 سال به بالا می توانند به آثار اثر بپردازند .
شفیعی آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ادبیات کودک شیراز را 20 دی ماه سال جاری اعلام کرد و گفت : انتخاب آثار برگزیدگان تا 15 بهمن 94 انجام و برگزاری اختتامیه آن 28 بهمن سال جاری است ، که به 3 برگزیده این جشنواره جوایزی اختصاص میابد.

وی افزود: فریدون عمو زاده خلیلی ، علی اصغر سید آبادی و حمید رضا شاه آبادی به عنوان داوران دومین جشنواره ادبیات کودک شیراز عنوان کرد و گفت : دربخش شعر جشنواره نیز چهره هایی چون مصطفی رحمان دوست ، عرفان نظر آهاری و آتوسا صالحی به داوری می پردازند.
شفیعی ادامه داد: آثار باید در قالب فایل wordو با نوشتارnazanin  و با اندازه 12 ارسال شود.

و داستانها باید در قالب داستان کوتاه و حداکثر پنج صفحه باشد و با مشخصات کامل شناسنامه ای ، سن ، تحصیلات ، نشانی و شماره تماس را ضمیمه اثر کنند.

وی تصریح کرد : علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه دومین جشنواره ادبیات کودک شیراز ،چهارراه حافظیه ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ، اداره چاپ و نشر ، کدپستی 71466-74811ارسال یا به آدرس پست الکترونیکی جشنواره koodak.shiraz@gmail.comنیز ارسال کنند.


فراخوان تصویرگری:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی