جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
فراخوان دومین کنگره ملی شعر ایثار و شهادت

سه شنبه, ۱ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۱۰ ب.ظ
فراخوان شعر
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری میزان ، اداره کل هنری معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران، فراخوان دومین کنگره ملی شعر ایثار و شهادت را منتشر کرد.

این کنگره، در 2 بخش بزرگسال و کودک و نوجوانان و بخش ویژه برگزار می‌شود که در بخش اخیر، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر که آثارشان در مرحله نخست ارزیابی ، مورد پذیرش دبیرخانه کنگره قرار می گیرند میتوانند در صورت تمایل در کارگاه های آموزشی شرکت نمایند.

محور و موضوع این کنگره شعر نیز در تناسب با نام آن، ایثار و شهادت است.

بر این اساس، مهلت ارسال آثار 26 دی ماه 1394 خواهد بود و دومین کنگره ملی شعر ایثار و شهادت 18 اسفند ماه 1394 برگزار می‌شود.

 گفتنی است گزیده آثار کنگره در قالب مجموعه ای به صورت کتاب چاپ و منتشر خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و مقررات و مدارک موردنیاز برای حضور در این کنگره، به بنیاد شهید و امور ایثار گران استان یا سایت www.navideisar.ir مراجعه کنند.

شاعران می توانند آثار و مدارک موردنیاز را به آدرس دبیرخانه به نشانی تهران ـ خیابان طالقانی ـ خیابان ملک الشعرای بهار شمالی ـ پلاک 5 ـ ساختمان شهید سلیمانی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران ـ طبقه دوم ـ اداره کل هنری ـ  دبیرخانه دومین کنگره ملی شعر ایثار ـ  تلفن : 88305765 فکس : 88303760 یا از طریق پست الکترونیک Email: C.P.Isaar @ Gmail.com ارسال نمایند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir