جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
فراخوان دومین کنگره سراسری شعر توحیدی

دوشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۲۶ ب.ظ
فراخوان شعر94


منبع : www.festivalnews.ir
به گزارش فستیوال نیوز از دومین کنگره سراسری شعر توحیدی به منظور ترویج شعر رسالتمند و الهی و ایجاد فضایی مناسب برای رویکرد شاعران به مساله توحید و آفرینش اشعار با مضامین منطبق با نخستین اصل اعتقادی اسلام و نیز احیای شعرهای توحیدی شاعران بزرگ پارسی زبان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد با حمایت و همراهی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد دومین کنگره سراسری شعر توحیدی در دو بخش بزرگسال و کودک و نوجوان برگزار می نماید.
موضوعات کنگره مضامین منطبق با اصل توحید شامل تسبیح و ستایش حضرت معبود، نیایش و گفتگو با خداوند یکتا و بی همتا، سپاس و شکرگزاری به درگاه احدیت، تجلی آفریدگار در آفریده ها، توصیف جلوه های پیوند و ارتباط میان بنده و معبود ازلی و ... می باشد و کلیه قالبهای شعری پذیرفته می شود و هر شاعر می تواند حداکثر سه اثر خود را ارسال و آثار ارسالی در دو بخش بزرگسال و کودک و نوجوان جداگانه داوری خواهد شد.
علاقمندان می توانند آثار خود را به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد دبیرخانه کنگره سراسری شعر توحیدی و یا به نشانی پست الکترونیکی meybodfarhang@gmail.com  ارسال نمایند.
بر اساس این گزارش فرصت ارسال آثار تا نیمه اسفند ماه ١٣٩٤ خواهد بود و مشخصات کامل فرستنده آثار شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره همراه و ثابت و نشانی دقیق و کامل پستی همراه با آثار ارسالی ذکر شود.
در مراسم اختتامیه به بیست شاعر برگزیده، کمک هزینه سفر عتبات عالیات اهدا خواهد شد و به ده اثر نیز به عنوان آثار قابل تقدیر جوایز ارزشمندی داده خواهد شد.زمان برگزاری کنگره هفته اول اردیبهشت ماه ١٣٩٥ خواهد بود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ٠٣٥٣٢٣٤٦١٥١ و ٠٣٥٣٢٣٤٦١٥٢تماس حاصل نمایند.

نظرات (۱)

سلام. ایا در مورد موضوع نماز هم می توانیم شعر ارسال نماییم؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir