جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «امام رضا(ع)»، «متانت و سخاوت» دو ویژگی اخلاقی امام رضا(ع)، با تکیه بر شعار «شمس‌الشموس، خورشید متانت و سخاوت» از محورهای موضوعی این جشنواره است.
بر همین اساس، علاقه‌مندان تا روز یکم تیر 1395 برای ارسال آثار خود به دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) فرصت دارند و برگزیدگان همزمان با میلاد امام رضا(ع) معرفی خواهند شد.
بر اساس این فراخوان، گروه‌های سنی 10 تا 12 سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 17 سال می‌توانند آثار خود را به این مسابقه ارسال کنند.
در همین حال، در بیان شرایط ارسال آثار از نظر محتوایی آمده است: محتوای مطالب متناسب با سن ارائه‌کنندگان و مخاطبان نشریه در نظر گرفته شود؛ محتوای نشریه تنوع لازم را داشته باشد و نشریه حاصل خلاقیت اعضای گروه باشد.
گفتنی است، فراخوان کامل مسابقه‌های کارگروه کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) از سوی کانون، با 8 موضوع «کاردستی»، «شعرسرایی»، «خوش‌نویسی»، «نقاشی»، «داستان‌نویسی»، «معرفی شخصیت»، «قصه‌گویی» و «نشریه‌نگاری» در پایگاه اطلاع‌رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir