فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای «آینه داران» :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای «آینه داران»

در دوشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۲۷ ب.ظ

فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای «آینه داران»

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش فستیوال نیوز به نقل از خبرگزاری «حوزه» خانه مطبوعات استان قم با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با هدف کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌های محلی، ایجاد فضای رقابتی در میان فعالان رسانه‌ای و تقدیر از روزنامه نگاران بر‌تر استان نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی استان قم را با عنوان« آینه داران» برگزار می کند.

بر پایه این گزارش: این دبیرخانه از همه روزنامه نگاران، خبرنگاران، نویسندگان وعکاسان شاغل در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی دعوت به عمل آورده تا آثار بر‌تر خود را که در فاصله اول خرداد ماه ۱۳۹4 تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹5 در یکی از رسانه‌های استان منتشر شده است؛ به دبیرخانه ارسال کنند.

این جشنواره در شش بخش خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، تیتر و عکس  برگزار خواهد شد.

گفتنی است حضور تمام روزنامه‌نگاران شاغل و آزاد استان که در مطبوعات محلی، نمایندگی خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع رسانی محلی و نمایندگی نشریات سراسری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قم فعالیت می‌کنند،  در این جشنواره بلامانع است.

صاحبان اثر می توانند، حداکثر در دو بخش و در هر بخش حداکثر با سه اثر در جشنواره شرکت کنند و همچنین آثار فاقد نام نویسنده یا دارای نام نویسنده مستعار باید به تأیید( مهر و امضا) مدیر مسئول رسیده باشد.

 لازم به ذکر است شرکت کنندگان در این جشنواره تا 5 / خرداد ماه 95 فرصت دارند آثار خود را از طریق سایت جشنواره به نشانی om.pressfestival.ir ارسال نمایند.

 علاقه مندان می­توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن37754519 025 تماس حاصل نمایند و یا به نشانی این

نخستین جشنواره رسانه ای آینه داران واقع در قم خیابان 19 دی، انتهای کوچه 28، پلاک 53 مراجع نمایند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی