جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

منبع : www.festivalnews.ir

فراخوان لوگوی

کمیته سازماندهی برگزاری مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی جهان برای طراحی لوگوی این مسابقات از علاقه مندان و طراحان دعوت به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، کمیته سازماندهی برگزاری مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی جهان که در شهر نانجینگ (پایتخت ورزش های رولر جهان ) در کشور چین تشکیل شده است در این فراخوان از تمامی علاقمندان دعوت کرده تا لوگوی پیشنهادی خود را برای مسابقات قهرمانی جهان با در نظر گرفتن مضامین زیر ارائه دهند.

لوگوهای طراحی شده باید انعکاس دهندۀ ارزش های ویژه این ورزش باشد. همچنین این طرح می باست انعکاس دهندۀ روح المپیک باشد. نشان دادن زیبایی های شهر نانجینگ نیز از دیگر مواردی است که باید در این طرح به آن توجه داشت.

گفتنی است به برندگان نهایی، جوایز نقدی تعلق می گیرد.

طرح پیشنهادی جهت جمع آوری و ارسال به دبیرخانه بازی های جهانی می بایست تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 19 بهمن ماه سال جاری به پست الکترونیکی فدراسیون ( skating@msy.gov.ir) با موضوع لوگوی مسابقات قهرمانی جهان 2016 ارسال گردد. پ

بدیهی است به طرح های ارسالی پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نظرات (۱)

تمدید نشد ؟؟؟؟؟ چرا اطلاعات کافی نیس-این چه وضعشه-تمدیدم میشه از سایتای دیگه باید خبردار شیم-چقدر بی قانون-من تقریبا هر هفته دوبار به این سایت سر میزنم- فراخوان هم دیر اعلام شد و هم مهلتشم کم بود-طراحی لوگو وقت زیاد میبره-بنظر ساده میاد اما
پاسخ:
سلام
در تاریخ
۹۴/۱۱/۰۱ فراخوان برای ما اراسال شد و در همان روز ثبت شد و 18 روز مهلت داشت
اگر به اطلاعات نیاز داشتید به ما یا دبیرخانه فراخوان ایمیل میزدید
موفق باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir