جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

منبع : www.festivalnews.ir

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: فراخوان نخستین کنگره شعر سیستان و بلوچستان تمدید شد.

حسین مسگرانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: فراخوان نخستین کنگره شعرسیستان و بلوچستان پس از مهلت اتمام ارسال آثار تا 25 فروردین ماه 95 تمدیدشد.

وی گفت: هدف از برگزاری این کنگره اشاعه و ترویج فرهنگ بومی، توجه به استعدادهای جوان و ادبی استان و کمک به معرفی و انتشار گسترده تر این آثار و توجه به زبان ملی و لهجه‌های بومی است.

 مسگرانی با اشاره به محورهای موضوعی این کنگره ادامه داد: این کنگره در دو بخش ویژه و بخش آزاد برگزار می‌شود و همدلی همزبانی دولت و ملت و وحدت اسلامی، وطن دوستی وعشق به ایران اسلامی، نعمت پیامبراعظم (ص) و اهل بیت و در بخش آزاد شامل بومی سروده سیستانی و بومی سروده بلوچی وسایر موضوعات که در هر کدام 6 محور ذکر شده است.

وی افزود: به نفراول ،دوم و سوم به ترتیب هر محور 7 میلیون ریال وجه نقد و تندیس جشنواره، نفردوم 6 میلیون ریال وجه نقد و تندیس جشنواره و نفر سوم 5 میلیون هدیه نقدی و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

مسگرانی آخرین مهلت ارسال آثار را بعد از تمدید 25 فروردین ماه 95 اعلام کرد و تصریح کرد: آثار ارسالی در هیچ جشنواره وکنگره ای نباید شرکت کرده باشد و شرکت کنندگان آثار ارسالی خود را به آدرس الکترونیکیshearsb@mihanmail.com ارسال کنند.

کنگره شعر سیستان و بلوچستان اردیبهشت ماه ٩٥در چابهار برگزار می‌شود.

نظرات (۱)

سلام آیا جشنواره ملی ست یا استانی؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir