جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

فراخوان نخستین کنگره شعر سیستان و بلوچستان تمدید شد.

  • ۹۶۴

منبع : www.festivalnews.ir

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: فراخوان نخستین کنگره شعر سیستان و بلوچستان تمدید شد.

حسین مسگرانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: فراخوان نخستین کنگره شعرسیستان و بلوچستان پس از مهلت اتمام ارسال آثار تا 25 فروردین ماه 95 تمدیدشد.

وی گفت: هدف از برگزاری این کنگره اشاعه و ترویج فرهنگ بومی، توجه به استعدادهای جوان و ادبی استان و کمک به معرفی و انتشار گسترده تر این آثار و توجه به زبان ملی و لهجه‌های بومی است.

 مسگرانی با اشاره به محورهای موضوعی این کنگره ادامه داد: این کنگره در دو بخش ویژه و بخش آزاد برگزار می‌شود و همدلی همزبانی دولت و ملت و وحدت اسلامی، وطن دوستی وعشق به ایران اسلامی، نعمت پیامبراعظم (ص) و اهل بیت و در بخش آزاد شامل بومی سروده سیستانی و بومی سروده بلوچی وسایر موضوعات که در هر کدام 6 محور ذکر شده است.

وی افزود: به نفراول ،دوم و سوم به ترتیب هر محور 7 میلیون ریال وجه نقد و تندیس جشنواره، نفردوم 6 میلیون ریال وجه نقد و تندیس جشنواره و نفر سوم 5 میلیون هدیه نقدی و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

مسگرانی آخرین مهلت ارسال آثار را بعد از تمدید 25 فروردین ماه 95 اعلام کرد و تصریح کرد: آثار ارسالی در هیچ جشنواره وکنگره ای نباید شرکت کرده باشد و شرکت کنندگان آثار ارسالی خود را به آدرس الکترونیکیshearsb@mihanmail.com ارسال کنند.

کنگره شعر سیستان و بلوچستان اردیبهشت ماه ٩٥در چابهار برگزار می‌شود.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

تماس با من

  • ایمیل: m
  • تلفن: +9 55
  • فکس:+ 4
  • موبایل: 4
  • ادرس

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.