فراخوان مسابقه نقش روستای من در پیروزی انقلاب اسلامی ایران :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

فراخوان مسابقه نقش روستای من در پیروزی انقلاب اسلامی ایران

در سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۶ ب.ظ

فراخوان مسابقه نقش روستای من در پیروزی انقلاب اسلامی ایران

منبع : www.festivalnews.ir

مسابقه‌ی «یک انقلاب یک روستا» با هدف ترویج فرهنگ بومی‌نگاری، محتوا آفرینی و نگه‌داشتِ میراث مکتوب و شفاهی روستاییان، از «رویداد تاریخ‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران» برگزار میگردد.

محورهای فراخوان:

    نقش روستای من در پیروزی انقلاب اسلامی ایران
    حال و هوای روستای من در دوران انقلاب اسلامی
    شخصیتهای موثر و روشنگرِ روستا در دوران مبارزات
    خاطرات و روایاتی تازه از دوران انقلاب اسلامی ایران
    اسناد، مدارک و تصاویر مرتبط با دوران انقلاب اسلامی ایران

شیوه برگزاری:

علاقه‌مندان میتوانند آثار و نوشته‌های خود را در محورهای اصلی فراخوان و حداکثر تا پایان بهمن ماه ۹۴ به دبیرخانه‌ی همایش ارسال کنند. در پایان ضمن صدور گواهی شرکت در فراخوان به بهترین آثار دریافتی هدایایی اهدا خواهد شد.

در ارسال آثار به نکات زیر دقت شود:

    آثار بایستی حداقل در دو صفحه و در نرم‌افزار word تایپ شده باشد.
    اصالت آثار در مرحله‌ی داوری بررسی و آثار تکراری یا بازنشرشده حذف خواهد شد.
    اداره کتاب‌خانه‌ها این اجازه را خواهد داشت که آثار را با نام صاحب اثر چاپ یا منتشر نماید.
    دوران مبارزاتی انقلاب اسلامی حوادث پس از سال ۴۲ تا دوران تثبیت انقلاب را دربرمیگیرد.
    اسناد، مدارک و تصاویر مرتبط با حوادث انقلاب در بخشی ویژه مورد داوری قرار خواهد گرفت.

شیوه ارسال آثار:

    ارسال آثار به آدرس: فارس، جهرم، بلوار معلم، تقاطع اندیشه، مجتمع فرهنگی هنری، طبقه همکف. اداره کتاب‌خانه‌های عمومی شهرستان جهرم. کدپستی: ۷۴۱۷۷۶۴۵۳۷ تلفکس ۵۴۲۲۹۱۸۰ – (۰۷۱)
    تحویل در کلیه‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم
    ارسال به پست الکترونیک: jahrompl@chmail.ir

منبعخبر تکمیلی به نقل از خبرگزاری ایکنا :


رئیس کتابخانه عمومی جهرم از برگزاری مسابقه‌ "یک انقلاب، یک روستا" باهدف ترویج فرهنگ بومی‌نگاری، محتوا آفرینی و نگهداشت میراث مکتوب و شفاهی روستاییان، از رویداد تاریخ‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جهرم، مجتبی امیرزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقه"یک انقلاب یک روستا" همزمان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: از اهداف این مسابقه ترویج فرهنگ بومی‌نگاری، محتوا آفرینی و نگهداشت میراث مکتوب و شفاهی روستاییان از رویداد تاریخ‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

امیرزاده با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند آثار و نوشته‌های خود را در محورهای اصلی فراخوان و حداکثر تا پایان بهمن‌ماه 94 به دبیرخانه‌ همایش ارسال کنند، افزود: آثار تکراری یا بازنشر نشده باشد.

وی گفت: آثار باید دوران مبارزاتی انقلاب اسلامی حوادث پس از سال 42 تا دوران تثبیت انقلاب را دربر بگیرد که اسناد، مدارک و تصاویر مرتبط با حوادث انقلاب در بخش ویژه مورد داوری قرار می‌گیرد.

امیرزاده محورهای این مسابقه را نقش روستای من در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حال و هوای روستای من در دوران انقلاب اسلامی، شخصیت‌های مؤثر و روشنگرِ روستا در دوران مبارزات، خاطرات و روایاتی تازه از دوران انقلاب اسلامی ایران و اسناد، مدارک و تصاویر مرتبط با دوران انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

وی تأکید کرد: این مسابقه برای روستاییان شهرستان جهرم است اما علاقه‌مندان روستاهای کشور نیز می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس کتابخانه عمومی جهرم بابیان اینکه در پایان ضمن صدور گواهی شرکت در فراخوان به بهترین آثار دریافتی هدایایی اهدا می‌شود، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به کلیه کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم و آدرس jahrompl@chmail.ir ارسال کنند.

برچسب ها :
Call race
:۱۱۵۴
:۵۸۳
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی