جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
فراخوان نقاشی پنجمین دوسالانه دامون فر

يكشنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۲ ب.ظ

فراخوان پنجمین دوسالانه نقاشی دامون فر ویژه زیر ٢5 سال ایران منتشر شد؛ که علاوه بر نقاشی، در بخش جنبی فرصت رقابت تصویر سازی با ماژیک نیز تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی ایرنا گالری دامون فر با همکاری نماینده فابر- کاستل آلمان، کانسون و پ ب ا فرانسه و کویلو برند ایرانی - آلمانی به منظور ارتقا سطح هنر، حمایت از هنرمندان جوان، خلق رویدادی حرفه ای در عرصه هنرهای تجسمی، ایجاد فرصت برای بروز توانمندی های هنرمندان جوان و معرفی استعدادهای نو و شکل گیری بستری برای تبادل تجربیات نخبگان، پیشکسوتان وجوانان هنرمند، پنجمین دو سالانه دامون فر را برگزار می کند.

در بخش نقاشی که بخش اصلی دوسالانه دامون فر است، موضوع آثار آزاد و تکنیک و مواد نیز آزاداست و ابعاد نقاشی ها حداکثر 150 سانتی متر است که تا 200 سانتی متر هم قابل انتخاب می باشد. اما در بخش جنبی تصویر سازی با ماژیک، تکنیک خلق آثار الزاما باید با ماژیک کویلو و فابرکاستل باشد که موضوع آزاد است.

هر هنرمند در هر بخش، حداکثر سه اثر می تواند به دبیرخانه دامون فر ارسال کند که باید در دو سال اخیر خلق شده باشد.

پایان مهلت ثبت نام وارسال تصویر آثار اول شهریور 93 است که فقط هنرمندانی که حداکثر 25 ساله هستند می توانند در آن شرکت کنند؛ برای ثبت نام در پنجمین دو سالانه دامون فر ابتدا باید فرم شرکت را به صورت آنلاین از طریق سایتwww. iranartfestival. com اخذ کنند که در این میان دریافت کد رهگیری الزامی است.

دو سالانه دامون فر با همکاری شایان توجه موسسه تصویر شهر 18 مهر تا دوم آبان ماه 93 در گالری پردیس ملت برگزار خواهد شد.


منبع : www.festivalnews.ir

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir