فراخوان نخستین جشنواره نویسندگی متن آفرین :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نخستین جشنواره نویسندگی متن آفرین

در جمعه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۰۸:۰۷ ق.ظ


برگرفته شده از festivalnews.ir


خبرگزاری فارس: فراخوان نخستین جشنواره نویسندگی متن آفرین

مجتبی شول‌افشارزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: سایت ادبی هنری «متن آفرین» نخستین جشنواره نویسندگی خود را برای حرکت به سمت اصالت متن و خلاقیت در هنر نویسندگی در دو رشته داستان کوتاه و نثر برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: آثار این جشنواره توسط گروه مستقل «متن آفرین» به دور از هیچ‌گونه اغماض و برای معرفی هنرمند نویسنده تنها با تکیه بر قدرت اثر داوری می‌شود.

دبیر جشنواره نویسندگی متن آفرین بیان داشت: تعداد برندگان جشنواره نیز به تعداد آثار عالی رسیده به این دوره از جشنواره است و آثار برگزیده منتشر می‌شوند.

افشارزاده تصریح کرد: عموم می‌توانند تنها در یکی از دو رشته داستان کوتاه و نثر و فقط با ارسال یک اثر در جشنواره شرکت کنند و اگر بیش از یک اثر ارسال کنند از روند داوری جشنواره خارج می‌شوند.

وی بیان داشت: مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد 1393 و غیرقابل تمدید اعلام شده است، اصل فراخوان و اخبار و اطلاعات تکمیلی از طریق آدرس اینترنتی www.matnafarin.com قابل پیگیری است.

:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
نا شناس

نا شناس

با عرض سلام

نتیجه نهایی این جشنواره در چه تاریخی اعلام می گردد.
با تشکر
۲۹ مرداد ۹۳، ۲۳:۲۹
امین

امین

با سلام


به بخش پیگیری جشنواره ره رجوع کنید

۲ شهریور ۹۳، ۱۴:۰۷
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی