پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت

در جمعه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ۰۲:۵۳ ب.ظ

 پنجمین فراخوان جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آغاز شد.

معاون گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: علاقه مندان تا پایان مهـر برای ایجاد وبلاگ های موضوعی و تخصصی خود در زمینه های مفاخر ، مشاهیر و محیط زیست ، گردشگری و طبیعت چهارمحال و بختیاری مهلت دارند.

آقای صادقی افزود: شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری سی ام مهـر فرصت دارند نشانی اینترنتی وبلاگ خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی شهرکرد ، انتهای فارابی شمالی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ارسال کنند.

وی گفت: طراحان ، وبلاگ نویسان اعم از متخصصان و محققان ، استادان دانشگاه‌ها ، هنرمندان و عکاسان و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند وبلاگ های ابتکاری خود را در سایت میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری ثبت کنند تا در ارزیابی ها بررسی شود.

آقای صادقی افزود: این وبلاگ ها در سه بخش بهترین محتوای معرفی استان ، بیشترین بازدیدکننده و طراحی های نوین وبلاگ ارزیابی می شوند و به برگزیدگان هدایایی نفیس اهدا می شود.وی گفت: وبلاگ نویسان در صورت تمایل می توانند اطلاعات اولیه شامل مطالبی درباره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان را از طریق وب سایت این اداره کل www.miraschb.ir دریافت و یا به محل مراجعه کنند.

نتایج جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آبان امسال اعلام می شود. در دو سال اخیر تاکنون چهار مرحله این مسابقه ملی برگزار شد.


سایت جشنواره
www.miraschb.ir

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی