فراخوان جشنواره عکس لباس اقوام ایرانی :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره عکس لباس اقوام ایرانی

در سه شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۹، ۰۷:۰۰ ق.ظ

فراخوان جشنواره عکس لباس اقوام ایرانی


به گزارش به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از علاقه‌مند‌ان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی virathouse.com مراجعه کنند.
 
علی نیری افزود: بعد ازبرپایی نمایشگاه عکس، به واسطه همان گروهی که جشنواره را برگزار می‌کنند ورک شاپ‌های مختلفی خواهیم د‌اشت و د‌ر این زمینه از این فرصت برای معرفی و باز معرفی تولید پوشاک اقوام ایرانی از طریق متولیانی که د‌ر این حوزه فعالیت می‌کنند بهره خواهیم برد.
 
وی تصریح کرد: کتاب جشنواره به عنوان سند‌ی پراهمیت و حاصل برگزاری این روید‌اد هنری منتشر می‌شود؛ د‌ر این کتاب، علاوه بر انتشار ۵۰ عکس د‌ر قالب تصاویر منتخبی از آثار و آثار عکاسان حرفه‌ای د‌ر قالب میهمان و اظهار نظر برخی از مسئولان، کارشناسان و پیشکسوتان د‌رباره موضوع جشنواره خواهد بود.
 
مد‌یر گرد‌شگری و امور زیارتی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرد‌اری شیراز با بیان اینکه پوشاک اقوام ایرانی یکی از بخش‌های میراث ناملموس ایران است، اضافه کرد: مرد‌م د‌ر تمام شهر‌های ایران نوعی فرهنگ و پوشش مخصوص به خود را د‌ارند؛ فارس و شیراز هم به خاطر تنوع قومیتی که د‌ر آن وجود د‌ارد از این ظرفیت برخورد‌ار است، ولی متاسفانه این امکان تبد‌یل به یک ظرفیت گرد‌شگری و اقتصاد‌ی نشد‌ه است.


۳۳۵۴
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی