انتشار فراخوان بخش جنبی هفدهمین سالانه حروف‌نگاری اسماءالحسنی :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


انتشار فراخوان بخش جنبی هفدهمین سالانه حروف‌نگاری اسماءالحسنی

در جمعه, ۱۲ دی ۱۳۹۹، ۰۶:۴۷ ق.ظ

انتشار فراخوان بخش جنبی هفدهمین سالانه حروف‌نگاری اسماءالحسنی

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از خبرگزاری مهر، بخش جنبی هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری اسماء الحسنی به طراحی پوستر با نام مبارک و اسماً منتخب حضرت فاطمه و یا ترکیب آنها که در روایات و زیارتنامه‌ها، بیشتر استفاده شده اختصاص یافت، این اسامی مبارکه عبارتند از «فاطمه»، «زهرا»، «سیدة نساءالعالمین»، «کوثر» و «ام ابیها» که از القاب و کنیه‌های مشهور ایشان است.

امام صادق (ع) فرموده‌اند: «برای فاطمه (س) در نزد خدا نه اسم است: فاطمه، صدیقه، مبارکه، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه، زهراء و طاهره» اما در میان اسامی متعددی که برای ایشان است نام «فاطمه (س)» از همه بیشتر در کتب اسلامی ذکر شده است، با این حال به عقیده برخی، تعداد اسامی و القاب دختر بزرگوار پیامبر بیش از ۱۰۰ است.

بنابراین گزارش، طراحان و هنرمندانی که علاقه به خلق پوستر با این اسامی دارند، بر اساس مقررات اعلام شده در فراخوان نمایشگاه می‌توانند آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

حداکثر تعداد پوسترهای ارسالی برای هر طراح در دو بخش اصلی و جنبی، ۷ اثر است که این آثار نباید در هیچ مسابقه، نمایشگاه و یا رویداد هنری دیگری شرکت داده شده باشند؛ همین طور نباید کپی از آثار کامل و یا نیمه کامل خود طراح و یا هنرمند دیگری باشد.

علاوه بر این، پوسترهای ارسالی باید منتشر نشده باشند و در صورتی که اثر یا آثار ارسالی، مشابه و یا کپی باشد در هر مرحله‌ای که این موضوع تشخیص داده شود، مجموع آثار طراح از نمایشگاه حذف و در صورت تشخیص برگزارکننده، این موضوع اطلاع رسانی عمومی نیز خواهد شد.

جوایز

جوایز نقدی بخش جنبی به مبلغ ۱۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است که چگونگی اختصاص جوایز به برگزیدگان این بخش و جزئیات آن طی روزهای آینده اعلام می‌گردد.

هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» در دو بخش اصلی و جنبی به صورت ملی در خانه هنرمندان ایران و همزمان در فضای مجازی برگزار می‌شود.

زمان برگزاری

زمان برگزاری ۲۴ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ و آخرین مهلت ارسال آثار ساعت ۲۴ شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ می‌باشد برای مطالعه فراخوان و اطلاع از مقررات و شرکت در نمایشگاه به پایگاه رسمی نمایشگاه به نشانی www.todayposters.com مراجعه کنید.

مجموع جوایز این دوره از نمایشگاه مبلغ ۳۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.


۳۳۵۰
:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
گشتاسبی

گشتاسبی

باسلام برای ارسال پوستر فاطمه زهرا ص به چه ادرس ایمیل شود؟
۲۲ دی ۹۹، ۰۷:۱۳
امین

امین

برای مطالعه فراخوان و اطلاع از مقررات و شرکت در نمایشگاه به پایگاه رسمی نمایشگاه به نشانی www.todayposters.com مراجعه کنید.
۲۳ دی ۹۹، ۱۳:۰۱
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی