فراخوان پنجمین سالانه‌ عکس دانشجویان منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان پنجمین سالانه‌ عکس دانشجویان منتشر شد

در چهارشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۹، ۰۶:۴۱ ق.ظ

فراخوان پنجمین سالانه‌ عکس دانشجویان منتشر شد

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از باشگاه دانشجویان ایسنا، نمایش مجازی آثار دانشجویان عکاسی تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران بسـتری برای ارائه نشست ھای تخصصــی به صورت آنلاین است. در ھـــــمین راسـتا از دانشـجویانی که علاقه مـند به شـرکت در این رویداد ھستند، دعوت می شود تا آثار خود را، به دبیرخانه ســــالانه ارســـال کنند. شرکت در این سالانه تنھا برای دانشجویان رشته عکاسی پردیس ھنرھای زیبا و فارغ التحصیلانی که کمتر از دو سال از تاریخ فارغ التحصیلی آن‌ها می گذرد، امکان پذیر است و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در قالب مجموعه عکس، کتاب عکس، ویدئوآرت، دیجیتال آرت و سایر ھنرھای عکس بنیان شرکت دھند. ھر شرکت کننده می تواند در ھر بخش سالانه اعم از بخش اصلی و بخش ویژه دو پروژه ارسال کند.

لازم به ذکر است که این رویداد جنبه دانشگاھی و غیررقابتی دارد و پس از انتخاب آثار برگزیده توسط داوران بین آثار نمایش داده شده در این سالانه رقابتی وجود نخواھد داشت.

این مراسم از شنبه دوم اسفند تا پنجشنبه هفتم اسفند به صورت مجازی و در پردیس ھـنرھای زیبا در سایت رسمی سالانه عکس دانشگاه تھران به نشانی www.utphotoex.i برگزار خواھد شد.

علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://t.me/utfineartsphotography/367 مراجعه کنند.


۳۳۴۸
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی