فراخوان عروسک‌های ایرانی در جشنواره ملی اسباب‌بازی منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان عروسک‌های ایرانی در جشنواره ملی اسباب‌بازی منتشر شد

در يكشنبه, ۷ دی ۱۳۹۹، ۰۲:۵۹ ب.ظ

فراخوان عروسک‌های ایرانی در جشنواره ملی اسباب‌بازی منتشر شد

به‌گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از  روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، دبیرخانه‌ی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از تولیدکنندگان و طراحان عروسک‌های ایرانی دعوت کرد تا جدیدترین تولیدات خود را برای داوری معرفی کنند.

طراحی شخصیت‌های عروسکی براساس قوانین و مقررات شورای نظارت بر اسباب‌بازی، قابلیت تولید با شمارگان بالا، سهولت در تهیه و به صرفه بودن مواد اولیه از شرایط شرکت در این رویداد اعلام شده است.

بر اساس این فراخوان، عروسک‌ها در مرحله اول به‌صورت ارسال عکس در تارنمای جشنواره مورد بررسی قرارمی‌گیرد و درصورت تأیید اولیه در مرحله دوم، از سوی عروسک‌سازان برای داوری نهایی ارسال می‌شود.

همچنین بارگزاری تصویرها و تکمیل پروفایل با مراجعه به تارنمای ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در بخش رقابتی از دیگر مقررات این فراخوان است.

در همین‌ حال مهلت تکمیل پروفایل و بارگذاری مشخصات عروسک‌ها از سوی طراحان و تولیدکنندگان تا ۲۰ دی ۱۳۹۹ و زمان داوری اولیه هیات انتخاب ۲۰ تا ۲۵  همین ماه اعلام شده است.

همچنین صاحبان آثار پذیرفته‌شده باید تا پایان دی اثر خود را به دبیرخانه ارسال کنند و داوری نهایی این دوره اول بهمن ۱۳۹۹ انجام می‌گیرد.

لازم به یادآوری است داوری بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی «ویژه عروسک‌های ایرانی» بر اساس محصولات تولید شده‌ از مهر سال ۱۳۹۸ تا دی ۱۳۹۹ که درجشنواره‌های قبل شرکت نکرده باشد، صورت می‌گیرد.

ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جامعه، به‌صورت مجازی و فرآیندی در چند مرحله به‌شکل گام به‌گام برگزار ‌می‌شود.

فراخوان بخش رقابتی عروسک‌های ایرانی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از اینـجا قابل‌دریافت است.


۳۳۴۶:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.