مسابقه ملی موشن گرافیک(گرافیک متحرک) با محوریت مدیریت پسماند :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


مسابقه ملی موشن گرافیک(گرافیک متحرک) با محوریت مدیریت پسماند

در يكشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۹، ۰۸:۴۷ ق.ظ

مسابقه ملی موشن گرافیک(گرافیک متحرک) با محوریت مدیریت پسماند

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از ایرنا- مسابقه ملی موشن گرافیک(گرافیک متحرک) با محوریت مدیریت پسماند و مشارکت شهروندی از سوی اداره اوقات فراغت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از امروز سه شنبه آغاز شد.

 محسن موسیوند  رییس اداره اوقات فراغت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  در گفت وگو با ایرنا با اشاره به معضلات و آسیب‌های جدی در زمینه پسماند در شهرهای مختلف کشور اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مهمترین معضلات جدی حوزه پسماند، عدم تفکیک زباله های تر و خشک،  خطرات زیست محیطی شیرابه، تولید بالای زباله خانگی ، رهاسازی زباله ها در معابر عمومی و خارج از مخازن و مواردی از این دست است که مدیریت آن نیازمند برنامه ریزی فرهنگی با مشارکت مردم است.

وی ادامه داد:  وجود این معضلات سبب شده تا  اتخاذ تصمیم ها و برنامه‌های عملیاتی از سوی شهرداری  ها و سازمان مدیریت پسماند با مشارکت  شهروندان  به شدت احساس  شود.

این مسوول افزود: به همین منظور سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با توجه به رسالت خود در زمینه نقش آفرینی فرهنگی و با هدف فرهنگ‌سازی و آموزش و ترغیب شهروندان در زمینه مشارکت فعالانه در حوزه پسماند، اقدام به برگزاری فراخوان و مسابقه همگانی در سطح ملی کرده است.

موسیوند گفت:  به همین منظور از همه هنرمندان گرامی و فعالان حوزه گرافیک متحرک (موشن گرافیک)  کشور دعوت به عمل می آید تا با مراجعه به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج  و مطالعه محورهای اعلامی، طرح‌های خود را تا تاریخ ۱۴ بهمن ماه امسال به این  ارسال نمایند.

رییس اداره اوقات فراغت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان داشت : آثار ارسالی هنرمندان کشور به این فراخوان و مسابقه پس از داوری به نفرات او تا ششم جوایزی اهدا خواهد شد.

روزانه حدود یک هزارو۸۰۰ زباله در استان البرز تولید می شود که یک هزار تن آن مربوط به کلانشهر کرج است.

۳۳۳۷
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی