فراخوان مسابقه عکس سفره آرایی یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان مسابقه عکس سفره آرایی یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم»

در سه شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۹، ۰۷:۱۸ ق.ظ

فراخوان مسابقه عکس سفره آرایی یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم»

فراخوان مسابقه عکس سفره آرایی یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم» و با هدف رعایت پویش #درخانهبمانیم به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه منتشر شد.
به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، فراخوان مسابقه عکس آیین یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم» با محوریت معرفی فراخوان مسابقه عکس سفره آرایی یلدا با عنوان «دور از هم، در کنار هم»یلدا به عنوان یکی از آداب و رسوم و سبک زندگی ایرانی و نیز تشویق همشهریان به در خانه ماندن در این ایام منتشر شد.

لازم بذکر می‌باشد؛ به ۱۰ اثر برگزیده جوائزی نفیس اهدا می‌شود که با خلاقیت، بدون تجمل‌گرایی و با استفاده از عناصر بومی فرهنگی کرمانشاه و درج اتیکتِ مشخصات شرکت‌کننده و نیز عنوان مسابقه زیباترین سفره‌های یلدا را طراحی کنند.

شایان ذکر است؛ علاقه‌مندان می‌توانند تصاویر خود را تا اول دی ماه به صفحه رسمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در اینستاگرام با عنوان "گهواره تمدن" و به آدرس @gahwaretamadon یا به شماره ۰۹۱۸۹۳۳۵۲۰۹ در واتس آپ ارسال نمایند.

گفتنی است؛ «یلدا» و جشن‌هایی که در این شب برگزار می‌شود، یک سنت باستانی است و در بین اقوام ایرانی از محبوب‌ترین آئین‌ها به شمار می‌رود که امسال با توجه به شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا در «شب چله» اقوام، بستگان و دوستان صمیمی کنار هم جمع نمی‌شوند و حافظ‌خوانی و شاهنامه‌خوانی و مرور فرهنگ غنی این مرزو بوم را در فضای مجازی برپا می‌کنند و با دست به دعا شدن، نظاره‌گر توفیق سپیدی سحر بر سیاهی این بیماری منحوس خواهند شد.

۳۳۳۵


:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
1

1

سلام. نتایج کی اعلام میشه؟
۳ دی ۹۹، ۲۰:۲۰
امین

امین

سلام

از راه ارتباطی زیر سوال بفرمایید :
به صفحه رسمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در اینستاگرام با عنوان "گهواره تمدن" و به آدرس @gahwaretamadon یا به شماره ۰۹۱۸۹۳۳۵۲۰۹ در واتس آپ
۵ دی ۹۹، ۲۲:۵۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی