فراخوان جشنواره شعر و ترانه گویشی بختیاری «سوزو» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره شعر و ترانه گویشی بختیاری «سوزو»

در يكشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۳۶ ق.ظ

فراخوان جشنواره شعر و ترانه گویشی بختیاری «سوزو»


به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکزچهارمحال وبختیاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: نخستین جشنواره شعر و ترانه گویشی بختیاری با عنوان جشنواره "سوزو" (سبزکوه) دی ماه امسال به میزبانی شهرستان خانمیرزا برگزار می‌شود.  آغاز فراخوان نخستین جشنواره شعر و ترانه گویشی بختیاری «سوزو»

ابراهیم شریفی افزود:شناسایی و معرفی ظرفیت‌های ادبی استان، معرفی و بهره‌گیری از سبک زندگی، آداب و رسوم موثر و ارزشمند اصالت فرهنگی در فرهنگ بختیاری از محور‌های این جشنواره به شمار می‌رود.

وی گفت:این جشنواره در موضوعات آزاد، سبک زندگی، آداب و رسوم و اصالت در فرهنگ به صورت رقابتی برگزار می‌شود.

شریفی، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را ۱۰ دی اعلام کرد و گفت: اختتامیه جشنواره ۱۵ دی ماه به میزبانی شهرستان خانمیرزا در ۲ رده سنی بالای ۳۰ سال و کمتر از آن برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه هر شاعر می‌تواند حداکثر سه اثر با گویش بختیاری در همه قالب‌های شعری ارسال کند، گفت: شرکت‌کنندگان از ارسال اشعاری که در سایر جشنواره‌ها برگزیده شده‌اند خودداری کنند.

شریفی، آدرس دبیرخانه این جشنواره را اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان اعلام کرد و گفت: اجرای مراسم حضوری اختتامیه منوط به دستور ستادکرونای استان است.

شهرستان خانمیرزا در ۱۶۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و یکی از شهرستان‌های تازه تاسیس این استان است.


۳۳۳۳
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی