فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی اسپانیا :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی اسپانیا

در يكشنبه, ۹ آذر ۱۳۹۹، ۰۷:۰۲ ق.ظ

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی اسپانیا
 
 

دانشگاه IE مادرید با مشارکت انجمن هنر و زیست‌بوم دایره آبی فراخوان دومین جشنواره بین المللی (IESFF) را منتشر کرد.

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از ایسنا، فراخوان دومین جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی در دوران قرنطینه و با رویکرد ویژگی های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر توسط دانشگاه ie اسپانیا و با مشارکت انجمن هنر و زیست بوم دایره آبی منتشر شده است.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان گویی در سرتاسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه‌های با محوریت  توسعه پایدار و محیط زیست و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ بوده و فروردین‌ماه ۱۴۰۰ به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به بخش ثبت‌نام به نشانی اینترنتی filmfreeway.com/iesff رجوع کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.

 فیلم‌سازان ایرانی می‌توانند با کد تخفیف IRSUBMISSION به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هزینه ورودی در این دوره از جشنواره شرکت کنند.

همچنین متقاضیان می توانند برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به وبسایت iesff.com مراجعه کنند.

نخستین جشنواره بین المللی (IESFF) در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و انجمن هنر و زیست بوم دایره آبی و به دبیری شاهین جوادی نژاد برگزار خواهد شد.


۳۳۲۱
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی