فراخوان مسابقه طراحی المان و دیواره ورودی حرم شاهچراغ (ع) :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان مسابقه طراحی المان و دیواره ورودی حرم شاهچراغ (ع)

در سه شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۵۱ ق.ظ

فراخوان مسابقه طراحی المان و دیواره ورودی حرم شاهچراغ (ع)


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، آستان مقدس حضرت احمدبن موسی (ع) با انتشار فراخوانی از متخصصان علاقه‌مند برای طراحی المان و دیواره ورودی باب الرضا (ع) دعوت کرده است.

در این فراخوان، اعلام شده است که آستان مقدس حضرت احمدبن موسی (ع) برای اعتلای سیمای بصری و زیباسازی ورودی آستان مقدس در محل باب الرضا (ع)، المان و نمادی را در شان و مرتبط با فضای حرم مطهر و منطبق با معماری اصلی اسلامی-ایرانیو اقلیم منطقه به همراه طرح دیواره موجود آن، طراحی و با همکاری شهرداری شیراز، اجرا کند.

در شرایط این مسابقه طراحی، محل اجرا مجاورت باب الرضا (ع)، جنب کوچه دارالشفای آستان مقدس اعلام و اضافه شده است که طرح‌های پیشنهادی باید تا تاریخ ۳۰ آذرماه به دبیرخانه مسابقه ارسال شود.

این فراخوان با اشاره به در نظر گرفتن جایزه برای ۳ طرح برتر، یادآوری شده است که هزینه و سهولت اجرا، در طرح‌های ارائه شده به عنوان امتیاز محسوب و طرح‌ها توسط یک هیئت داوری مجرب بررسی خواهد شد. از طرفی معماری بافت پیرامونی، اقلیم، ماهیت حرمین شریفین و ماندگاری و استحکام باید مد نظر طراح قرار داشته باشد.

براساس این فراخوان هر طراح امکان ارسال یک طرح را خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم‌های ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) یا معاونت توسعه و عمران آن آستان واقع در حرم  شاهچراغ (ع) مراجعه کنند.


۳۳۰۹:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی