فراخوان جشنواره یاریگران زندگی :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره یاریگران زندگی

در شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۲۷ ب.ظ

فراخوان جشنواره یاریگران زندگی


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: این جشنواره در بخش های فیلم، پویانمایی، تیزر، عکس، پوستر و شعار‌های پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود.

سلیمان کرمی افزود: محدودیتی برای شرکت‌کنندگان در بخش‌های مختلف جشنواره وجود ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پورتال ستاد مبارزه با مواد مخدر به نشانی www.dchq.ir مراجعه کنند.

وی اظهارداشت: هنرمندان و تولیدکنندگان عرصه فرهنگ و هنر می توانند برای ثبت نام به نشانی www.yarigaranzendegi.ir مراجعه کنند.
 
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس با بیان اینکه فقط آثار هنری تولیدشده از سال ۱۳۹۵ به بعد در جشنواره شرکت داده می‌شوند، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند ۳۰ آذر آثار خود را در قالب فیلم کوتاه، فیلم مستند، پویانمایی، شعار‌های پیشگیری، نماهنگ، عکس، پوستر و تیزر ارسال کنند.
 
کرمی افزود: از اهداف برگزاری این جشنواره، آشنایی هنرمندان و تولیدکنندگان عرصه فرهنگ و هنر با گفتمان یاریگران زندگی، جمع‌آوری آثار تولیدشده سراسر کشور با موضوع مبارزه همه‌جانبه با مواد مخدر به‌منظور انتشار مجدد در بستر‌های مختلف رسانه‌ای، ایجاد موج اجتماعی در فعالان رسانه‌ای در حوزه مبارزه همه‌جانبه با مواد مخدر، ارتقاء سطح دانش و فرهنگ عمومی جامعه نسبت به مسئله اعتیاد به مواد مخدر، بسترسازی همگانی در جهت مشارکت مردم در طرح یاریگران زندگی، ایفای نقش هنرمندان در آموزش و فرهنگ‌سازی به‌عنوان عناصر اصلی امر پیشگیری، ایجاد زمینه ارتباط هنرمندان با ستاد مبارزه با مواد مخدر و برقراری ارتباط مؤثر ستاد با مؤسسات و مراکز رسانه‌ای و هنری در کشور است.

اختتامیه نخستین جشنواره یاریگران زندگی هفته آخر بهمن‌ به‌صورت مجازی برگزار می شود.


۳۲۹۴
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی