سومین جشنواره نیرو و رسانه فراخوان داد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


سومین جشنواره نیرو و رسانه فراخوان داد

در پنجشنبه, ۸ آبان ۱۳۹۹، ۰۷:۱۲ ق.ظ

سومین جشنواره نیرو و رسانه فراخوان داد


با شعار محوری رسانه و ارزش آب و انرژی جشنواره ملی نیرو و رسانه (نور) که برای سومین دوره از سوی روابط عمومی وزارت نیرو برگزار می‌شود، برای آثار علاقه‌مندان فراخوان داد.
سومین جشنواره نیرو و رسانه فراخوان داد/ مهلت ارسال آثار تا 5 آذرماه

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج به نقل از روابط عمومی آبفا کهگیلویه و بویراحمد سومین جشنواره ملی نیرو و رسانه (نور)، این دوره از جشنواره با شعار محوری "رسانه و ارزش آب و انرژی" برای خبرنگاران و فعالین عرصه رسانه در زمینه نیرو و غیره توسط وزارت نیرو برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

این دوره از جشنواره با هدف اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی درباره ارزش ذاتی، اجتماعی و اقتصادی آب و انرژی، مشارکت رسانه و شبکه‌های اجتماعی در موضوع ارزش دادن به آب و انرژی به عنوان یک منبع مشترک و ارزشمند" و "بررسی سیر تاریخی و  الگوهای فرهنگی و اجتماعی مرتبط با ارزش آب و انرژی در ایران" برگزار خواهد شد.

 

در فراخوان این جشنواره  محورهای مفهوم ارزش و ارتباط این مفهوم با حوزه‌های مختلف آب و انرژی، آب و کشاورزی، هم‌بست آب و انرژی و پایدارسازی منابع،  تجربیات موفق در حوزه‌های مرتبط با مدیریت مصرف و کاهش تلفات آب و انرژی، توانمندی‌ها و ابتکارات بخش‌های غیردولتی و مردم‌نهاد در حوزه‌ ارزش آب و انرژی و ارزش دادن به آب و انرژی؛ آمایش سرزمین و توسعه پایدار مورد توجه قرار گرفته است.

مدیریت تأمین و مصرف آب، غذا و انرژی در شرایط تحریم و ارزش آب و انرژی و تغییر سبک زندگی و مصرف، تجربه‌های بین‌المللی در بخش ارزش آب و انرژی، تحلیل نگرش‌های مدیریت سنتی منابع آب و انرژی، بازار رقابتی آب و انرژی و شرایط ایجاد این بازار در کشور، ارزش آب و انرژی و مدیریت تقاضا و نقش آب و انرژی در جهش تولید و رونق اقتصادی از دیگر محورهای این جشنواره است.

بر این اساس، آثار ارسال شده در رشته‌های تیتر، گزارش، مصاحبه، طرح، اینفوگرافی، طنز و کاریکاتور، سرمقاله و یادداشت، مقاله، عکس و گرافیک و صفحه آرایی و موشن گرافی، ویدئو (ویدئو ژورنال، اسلاید شو)، فتو تیتر در سومین جشنواره نیرو و رسانه (نور) مورد داوری قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره ملی می‌توانند آثار خود را از 5 آبان تا 5 آذرماه سال جاری که آثار آن‌ها از اول فروردین ماه تا 31 مهرماه امسال در یکی از رسانه‌های رسمی، مکتوب، دیداری و شنیداری منشتر شده از طریق صفحه اختصاصی جشنواره در نشانی https://paven.ir ارسال کنند.


۳۲۹۲
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی