فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهش جایزۀ بزرگ قلم :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهش جایزۀ بزرگ قلم

در دوشنبه, ۵ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۰۲ ق.ظ

فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهش جایزۀ بزرگ قلم

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از میزان ، مدیرکل ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهشی جایزۀ بزرگ قلم البرز (بزرگداشت استاد احمد دامود)، به همّت انجمن نمایش استان البرز و معاونت هنری و سینمایی ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

در این فراخوان آمده است:

با توجّه به عدم امکان برگزاری دهمین جشنوارۀ تئاتر استانی البرز در سال جاری به لحاظ شیوع بیماری کرونا و لزوم صیانت از سلامت هنرمندان نمایش و مخاطبان آن، ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با همکاری انجمن نمایش استان در راستای تقویت بستر‌های نمایشنامه نویسی و ترغیب نمایشنامه نویسان استان، اوّلین رویداد نمایشنامه نویسی را با عنوان جایزۀ بزرگ قلم (بزرگداشت استاد احمد دامود) را برگزار می‌کند.

این جشنواره در دوبخش نمایشنامه نویسی و پژوهش، با موضوعات جهش تولید، نقش مدافعان سلامت در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ایثار و شهادت و هشت سال دفاع مقدس (جایزۀ بزرگ سردار شهید قاسم سلیمانی)، حجاب و عفاف و موضوعات آزاد، و به صورت رقابتی برگزار می‌شود.

جوایز آثار برگزیده در هر دو بخش به شرح زیر است:

رتبۀ اوّل ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

رتبۀ دوّم ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

رتبۀ سوّم ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

علاقه‌مندان می‌توانند با دریافت فایل فراخوان جشنواره در انتهای همین خبر، و پس از پر کردن فرم شرکت در جشنواره، فرم و آثار مکتوب خود را به صورت pdf به آدرس www.namayeshealborz@gmail.com ارسال نمایند. همچنین متقاضیان پس از ارسال آثار باید درخواست خود را به شمارۀ واتساپ ۰۹۳۹۷۷۸۱۷۹۴ اطلاع بدهند.


۳۲۸۸
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی