فراخوان سومین جشنواره ملی "حاتم" :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان سومین جشنواره ملی "حاتم"

در چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۰۷:۴۳ ق.ظ

فراخوان سومین جشنواره ملی "حاتم"
آغاز فراخوان سومین جشنواره ملی "حاتم"

سومین جشنواره ملی حمایت ازتولیدملی با عنوان "حاتم" در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکزچهارمحال وبختیاری، رئیس سازمان صمت استان گفت:کارآفرینان موفق در حوزه صنعتی و تولیدی می‌توانند جهت حضور در این جشنواره نامنویسی کنند.  آغاز فراخوان سومین جشنواره ملی

سجاد رستمی افزود:یکی ازراه‌های موثردرمقابله با جنگ اقتصادی دشمن، رسیدن به اقتصاد پویا و ملی است که این امر از طریق حمایت از تولید داخلی و فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی تحقق خواهد یافت.

وی گفت:علاقه‌مندان و متقاضیان به منظور حضور، مشارکت و بهره برداری از این رویداد ملی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر بادبیرخانه اجرایی همایش تماس بگیرند.
 
رستمی گفت:در این همایش با تمرکز بر محور ارزیابی نقش، جایگاه و توانمندی­های بالقوه و بالفعل سازمان­های ملی و نیز بنگاه­های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی مدیران ارزش­ آفرین کشور در بخش­های داخلی و بین ­المللی اقدام می‌شود.


    وی افزود: در پایان جشنواره هم از کارآفرینان برتر در قالب اعطای نشان ملی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی خواهد شد.

۳۲۸۳
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی