فراخوان «انجمن صنفی نویسندگان کودک و نوجوان» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان «انجمن صنفی نویسندگان کودک و نوجوان»

در دوشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۹، ۰۷:۳۲ ق.ظ

فراخوان «انجمن صنفی نویسندگان کودک و نوجوان»

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری موج، فراخوان عضوگیری « انجمن نویسندگان کودک و نوجوان » برای انجام مقدمات تأسیس آن منتشر شد در این فراخوان آمده است: «تلاش جمعی از اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برای تأسیس «انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان» در حال به بار نشستن است و فراخوان عضوگیری این انجمن برای انجام مقدمات تأسیس آن منتشر شد.

در پی مصوبه‌‌ دولت مبنی بر ایجاد امکان تأسیس کانون‌‌ها و انجمن‌‌های فرهنگیِ سراسری، «مهدی حجوانی»،‌ «حمیدرضا شاه‌‌آبادی»‌ و «فریدون عموزاده خلیلی» به‌‌عنوان هیئت مؤسس انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان درخواست تأسیس این انجمن را ارائه کردند. اکنون با تصویب آیین‌‌نامه‌‌ اجرایی آن مصوبه و دریافت پاسخ مثبت مدیرکل سازمان‌‌های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نامه‌‌ هیئت مؤسس انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان، فراخوان عضوگیری این انجمن در روزنامه ابرار، سایت و کانال تلگرامی نویسک منتشر شده و می‌‌‌شود.

 در آغاز از همه‌‌ اعضای انجمن فرهنگی نویسندگان کودک و نوجوان دعوت می‌‌شود آمادگی و تمایل خود را برای عضویت در انجمن صنفی اعلام و  ضمن تکمیل فرم مربوط، مدارک لازم را نیز ارائه کنند.  

 بر اساس این فراخوان، «انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان » آماده‌‌ پذیرش عضویت همه‌‌ نویسندگان فعال برای مخاطبان کودک و نوجوان در سراسر کشور است. برای تکمیل مراحل تأسیس این انجمن لازم است فهرست اسامی دست‌‌کم ٢٠٠ نویسنده همراه با مدارک و فرم درخواست عضویت به اداره‌ کل مذکور ارائه شود تا امکان انتشار فراخوان و برگزاری مجمع عمومی انجمن فراهم آید. 

از همه‌‌ علاقه‌‌مندان (هم اعضای انجمن فرهنگی نویسندگان کودک و نوجوان و هم دیگر نویسندگان فعال در حوزه‌ کودک و نوجوان) دعوت می‌‌شود با مراجعه به سایت نویسک (www.nevisak.ir) و بررسی شرایط اولیه‌‌ عضویت در این انجمن، فرم درخواست عضویت را تکمیل و آن را همراه با مدارک و مستندات لازم از طریق ای‌میل فعلی انجمن (nevisak451@gmail.com)  یا شماره‌‌ وات‌س‌اپ فعلی انجمن (۰۹۳۸۲۸۳۴۹۱۶) ارسال کنند. 

مهلت ارسال فرم درخواست عضویت و مدارک لازم، چهارشنبه ١۴ آبان ١٣٩٩ اعلام شده است.

 

 مدارک لازم: 

١. فرم تکمیل‌شده‌‌ درخواست عضویت (فرم اولیه)

٢. تصویر صفحه‌‌ اول شناسنامه

٣. تصویر کارت ملی ‌(رو و پشتِ کارت) 

۴. یک قطعه عکس پرسنلی

۵. تصویر جلد و صفحه‌‌ شناسنامه‌‌ دست‌‌کم سه کتاب تألیفی، یا پنج کتاب ترجمه و یا کتاب پژوهشی (یک کتاب تألیفی یا دو کتاب ترجمه)

۶. تصویر کارت عضویت انجمن نویسندگان کودک و نوجوان (برای اعضای انجمن)


۳۲۸۱
برچسب ها :
فراخوان
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی